Emre Kılınç Yerine Feghouli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Emre Kılınç yerine Feghouli oynayacak​

Galatasaray'da koronavirüs testi pozitif çıkan Emre Kılınç yerine orta sahada Feghouli görev yapacak.​

1617174964970.png

Süper Lig’de hafta sonu deplasmanda Hatayspor ile karşılaşacak Galatasaray’a, cezalı Yedlin, Luyindama ve Marcao’nun ardından bir kötü haber de koronavirüse yakalanan ve A Milli Takım kampından çıkartılan Emre Kılınç’dan geldi.

Feghouli görev yapacak

Belhanda’nın sözleşmesinin feshedilmesi sonrasında orta sahada hamle şansı azalan sarı-kırmızılı takımın teknik heyeti, milli takıma giden Donk ve cezalı Marcao’nun yokluğunda Taylan’ı stopere çekecek. Etebo ise ön liberoda görev alacak. Orta sahada Etebo ve Fernandes’i tamamlayacak 3. oyuncu ise Feghouli olacak.

8 numara oynayacak

Çift forvetli sistemden vazgeçen ve üçlü orta saha kurgusuna dönecek Galatasaray’da teknik ekibin ilk planı Feghouli’yi kanatlarda oynatmaktı. Ancak Emre Kılınç’tan gelen haber sonrasında Feghouli’nin yeni görev yeri 8 numara pozisyonu oldu.

Yeni Şafak

eee bizim oyuncu oldu mu coronasi pozitif çıkan fener olunca bir futbolcu.
Ayrıca umarım götünü eritmistir 15 gün yeterli bir süre bunun icin

Gedson Etobo önlerinde Feghouli şeklinde oynayacağımızı düşünsem de

Terimin Emre Akbabalı baklava taktiğiyle çıkacağı gerçeğini de göz ardı edemiyorum.

takımda hiç bir oyuncu performansında oynayamıyor. kendi yetersiz performanslarını takım halinde bütün olarak hareket ederek kapatabilirler ama onu da yapamıyorlar. bir yerlerde hatalar zinciri var ya hayırlısı olsun. bu sezonun gidişatına göre konusmuyorum 20 defa dile getirdiğim şampiyon oldugumuz sezonlarda da benzeri senaryo vardı. sezonun 10 maçında iyi oynamak marifet değil. 34 haftanın min 25.26 sında iyi oynamak marifet. o zaman oyuncuların hem kendileri hem biz izleyiciler keyfini süreceğiz bu işin. şu an için takımı izlemek işkenceden farksız.

ne olursa olsun bu sezonun da sonunu iyi getireceğiz inanıyorum.

Üst Alt