GSC Scout - # Emre Kılınç - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Emre Kılınç

yıllardır çok istediğim bir isimdi. Sonunda gelirse çok mutlu olurum. Bence geç bile kaldık. Mert Hakan'dan farkı şu; Mert Hakan sadece bu sene üst seviye oynadı. Emre ise 3 senedir Süper Lig'in en önemli kanat oyuncularından biri. Bu sene takımı zirveye oynayınca daha çok dikkat çekti o kadar.

Hatta sadece Süper Lig'de değil 1.ligde Bolu'da bile çok dikkat çekiyordu. Ben neden bu kadar uzun süre Bolu'da kaldığına bile şaşırmıştım.

Bu çocuk Mert Hakan'dan daha değerli Mert Hakan arkasındaki 2 tane DOS oyuncusuyla ön alanda fazla kalabiliyor rahat oynayabiliyordu bir de arkasındaki Hakan Arslan da sezonun en iyi performansını da gösterdiğini unutmamak lazım...

Emre Kılınç önceki sezonlarda da önemli gollerle takımını sırtlıyordu.

Gelirse şayet verdiği söze istinaden delikanlılığını da ispatlamış olacak. MHY, bu çocuktan daha fazla tutuluyordu ama karakter yönünden patladı. Umarım Emre benzer yanlışa düşmez.

Son düzenleme:
Ben hep Emre Kılınç yerine Antalyapsporlu Doğukan Sinik'i istediğimi söyledim ama ben bunu söylediğim sırada Antalya Tamer Tuna gibi başarılı bir adamı düşürmemiş ve posası çıkmış durumdaydı. Ligde kalmayı geçtim Avrupa'yı zorluyor şu ara adamlar, Doğukan da bonservisi zartı zurtuyla Emre'den ucuza gelmez yani. Gönül isterdi ki Doğukan-Mert Hakan yapalım ama biz overpaid hakkımızı Cimbombom'un sinik çocuğu Akbaba'dan yana kullandığımız için bu pakette esas değerli parçayı karşıyakaya bıraktık ne yazık ki. Neyse hayırlı uğurlu olsun, Emre performansıyla ben gibi kendisine inanmayanları utandırır umuyorum.

Ben hep Emre Kılınç yerine Antalyapsporlu Doğukan Sinik'i istediğimi söyledim ama ben bunu söylediğim sırada Antalya Tamer Tuna gibi başarılı bir adamı düşürmemiş ve posası çıkmış durumdaydı. Ligde kalmayı geçtim Avrupa'yı zorluyor şu ara adamlar, Doğukan da bonservisi zartı zurtuyla Emre'den ucuza gelmez yani. Gönül isterdi ki Doğukan-Mert Hakan yapalım ama biz overpaid hakkımızı Cimbombom'un sinik çocuğu Akbaba'dan yana kullandığımız için bu pakette esas değerli parçayı karşıyakaya bıraktık ne yazık ki. Neyse hayırlı uğurlu olsun, Emre performansıyla ben gibi kendisine inanmayanları utandırır umuyorum.
Doğukan Sinik şu an Antalyaspor'da düzenli forma giymiyor geçen sene düzenli forma giydiği dönemler olmuştu ama bu sene çoğunlukla yedekten geldi. Emre Kılınç 25 yaşında 4 senedir süperlig de düzenli forma giyiyor gol ve asist toplamında hep çift hanelere çıktı bence Emre gayet yeterli futbolcu asıl Mert Hakan hamlesi gereksiz olacaktı Emre Akbaba gibi bir futbolcun varken gidip aynı mevkiye 6-7 m TL verip Mert Hakanı almak boşa maliyet olurdu. Böylesi daha hayırlı oldu bizi isteyen gelir istemeyen de başarısızlıklarla dolu kariyere sahip oluyor.

Emre Kılınç hakkında dönen videolar filan çok yanıltıcı sadece sağ kanattan çekip vurduğu golleri var ama Emre Kılınç öyle Robben gibi Bale gibi çalımlar ile içeri giren şut çeken bir oyuncu değil

Sol kanatta oynaması en doğrusu olur Emre Kılınç için orta saha özellikli bir kanat oyuncusu videolarda sadece şut yeteneği var ama Emre Kılınç'ın özelliği bence top kullanma becerisi gerçekten topları çok olumlu kullanıyor doğru tercihler yapıyor

Abartmıyorum Sivasspor'un hücum gücünün yarısını Emre Kılınç oluşturuyor onun sakatlık döneminde düşüşe geçen Sivas'ı bir izleyin bir de Emre Kılınç'ın topu alıp hücumları şekillendirdiği Sivasspor'u izleyin

Gelsin sol kanatta çok ters bir durum(sakatlık/ceza) olmadığı sürece formayı alacağına inanıyorum Fatih Terim sever böyle orta saha özellikli kanat oyuncularını

Bu da suyun öte tarafındaki ismini ağzıma almaya layik görmediğim ibişlerin kulübüne gidecek, bakın görüun.

Doğukan Sinik şu an Antalyaspor'da düzenli forma giymiyor geçen sene düzenli forma giydiği dönemler olmuştu ama bu sene çoğunlukla yedekten geldi. Emre Kılınç 25 yaşında 4 senedir süperlig de düzenli forma giyiyor gol ve asist toplamında hep çift hanelere çıktı bence Emre gayet yeterli futbolcu asıl Mert Hakan hamlesi gereksiz olacaktı Emre Akbaba gibi bir futbolcun varken gidip aynı mevkiye 6-7 m TL verip Mert Hakanı almak boşa maliyet olurdu. Böylesi daha hayırlı oldu bizi isteyen gelir istemeyen de başarısızlıklarla dolu kariyere sahip oluyor.

Doğukanın daha gol asisti yok diye biliyorum.Ben izlediğim zaman bir halt anlamadım o elemandan.

Doğukanın daha gol asisti yok diye biliyorum.Ben izlediğim zaman bir halt anlamadım o elemandan.
Çocukta hız ve çeviklik var hırslı fakat işte yaratıcılık ve oyun bilgisi konusu sıkıntılı ama ufak bir kaç dokunuşla iyi bir futbolcu olabilir bizdeki Ali Yavuz Kol daha büyük potansiyel bence ona forma şansı yaratmak lazım

Üst Alt