Emre Kocadağ: "En fazla mağdur olan takım Beşiktaş" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Kocadağ: "En fazla mağdur olan takım Beşiktaş"

6186d681ae298b96cbe2ba17.jpg

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Gaziantep FK maçı sonrası VAR kararları için sitem etti.

Emre Kocadağ:
"Oyuncularımız emek harcıyor. Bu emekler hakemler tarafından bir şekilde engellenmeye çalışılıyor. Bu emeğe saygı gösterilmiyor. Bir defa daha gördük. Biz bunu her gün söylüyoruz. Başkanımız daha dün söyledi, VAR'da hata olmaz, kasıt ararız"

Emre Kocadağ:
"Ligde VAR uygulaması bir anlam ifade etmiyor. Hakem hataları insani hata. Ancak izleyerek bu hataları es geçmek, kasıt haline geldi. Beşiktaş en fazla mağdur olan taraf oldu. Hakemlik müessesesiyle alakalı bazı kararlar alınmalı. Başkanımız önderliğinde sayılan bazı öneriler var. Hakemlik müessesesinin düzelmesi için öneriler var. Bu tarz hataların Beşiktaş aleyhine olması manidar."

Emre Kocadağ:
"Bizleri artık camialarla karşı karşıya getirecek kararlar var. Bundan TFF de etkilenecektir. Sizler de bu durumdan mağdur olacaksınız. Taraftarlar ve camialar karşı karşıya gelme durumuna gelmiştir. Son damla taştı. Bu konuda acilen TFF'nin eyleme geçmesi lazım. Golümüz ofsayt gerekçesiyle iptal edilinceye kadar VAR'dan haberimiz yoktu. VAR'ın olması gereken hiçbir yerde doğru karar çıkmıyor: Bunun ceremesini bizler çektiğimiz kadar TFF de çekecek. Buradan artık son çağrıyı yapıyoruz. Bunun bir şekilde düzelmesi gerekiyor"

Emre Kocadağ:
"Adil olması gerekiyor. Bizim yaptığımız yatırımlar belki de alacağı şampiyonluk bu hatalar nedeniyle bizi geri bıraktı. Özellikle VAR'dan verilmeyen gollerimiz... Kırmızı kart var, gol var... Bunları görmemek için art niyetli olunması lazım. Artık burada başka bir şey var. Bunu çözecek olan TFF'nin kendisi. Artık TFF bunu bir şekilde çözecek"

Dünya tarihinin mide bulandırıcı düzeyde en aglak kulübü statüsünü istikrarlı bir şekilde koruyabiliyorlar... genetik yapı ile ilgili olsa gerek...

Sanirim bunlarin tuzugunde yaziyor o yuzden mikrofon gordukleri an 'en cok magdur olan besiktas' diyip duruyorlar. Bunu soylemeyen ihrac falan mi oluyor?

En ufacık pozisyonda bile ağlıyorsunuz.
Ama şu yönden takdir ediyorum.Belliki takımınız yenilince çok üzülüyorsunuz bağlılığınız son derece yüksek.Sizin bu takımınıza karşı bağlılığınızı görünce ben Galatasaraylı olarak başımızdaki başkandanda yöneticilerdende nefret ediyorum.

Adamlarda amigo gibi spor yorumcuları var.Maçdan sonra a sporu açayım dedim adamlar muazzam savunuyor hemde en ince ayrıntısına kadar.
Bizdeki spor yorumcuları objektif aynen başkan ve yöneticiler gibi sözde Galatasaraylılar.
iki,üç senedir aynıda özellikle bu sene tarihde görülmemiş kadar bir takım hakları alenen yenmişdir.Ama bakıyorsun hiçbirşey olmamış gibi.Sezon sonu sonuç genel olarak en çok bjk mağdur olmuş cümlesi çıkar bütün spor medyasında.

looser kulüp tr nin en kaliteli kadrosuna sahipler yine de sürünüyorlar takımları yer değiştirsek bunlar küme düşer bizde açık ara şampiyon oluruz forma farkı :D

Üst Alt