Emre Koşar Adım Aslan'a! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Koşar Adım Aslan'a!

CgY-EkeWQAAPldB.jpg:large

Eskişehir'den ayrılarak Florya'ya yerleşen Emre Güral koşar adım aslana geliyor.

Forvet hattına mutlaka takviye etmek isteyen Dursun Aydın Özbek yönetimi, bu bölgeye yıllar boyu hizmet verecek üst düzey bir isim ararken aradığı yıldızı küme düşmek üzere olan Eskişehir'de buldu.

Daha önce Trabzonspor'da disiplin sorunları nedeniyle tutunamayan gurbetçi oyuncu ile söz kesen ve stadyum ile Florya'yı gezdiren sarı kırmızılı yönetim,Emre'den haber bekliyordu. Emre Güral'ın da bu transferde istekli olması ile rahatlayan yönetim forvet hattında Burak'tan boşalan kontenjanı da doldurmak hususunda büyük bir adım attı.

Emre Güral'da Fanatik'e verdiği röportaj'da, Florya'ya yerleştiğini ve gelecek sezon Galatasaray'da oynamayı çok isteyeceğini belirtirken, Galatasaray yeni bir yapılanma içinde ve seneye her şey sıfırdan başlayacaklar ben de bu büyük camianın bir parçası olmayı çok isterim şeklinde konuştu.

Boş bulduğu zamanlarda gol atmayı seven Emre, genelini yedek geçirdiği 5 sezonluk süper lig kariyerinde 59 maçta 18 gol kaydetti.

GSC Haber-Komedi Birimi

Yönetimin üst düzey forvet anlayışı emre güral

Ünal aysalın üst düzey forvet anlayışı : Drogba

Vay arkadaş nereden nereye asıl küme yönetimle biz düşmüşüz.

Üst Alt