Emre Mor: "Galatasaray'ı uzun süredir bekliyordum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor: "Galatasaray'ı uzun süredir bekliyordum"

Son şansı zaten bunun bilincinde olmalı. Bu şansıda değerlendiremezse kimse artık emreye bonservis veripte almaz. 2.Liglerde yılda 100bin euroya oynar yada batuhan karadeniz gibi sürünür

Yılın sorusu...Emre Mor özelinde hem aklını kullanabilen hem de benzer yetenek ve yaşta olan futbolcu örneği var mı acaba dünyada? Varsa bunlar kimlerdir bonservis fiyat aralıkları nelerdir ya da Emre Mor kafasını kullanmış olsaydı bu yeteneklerle bizim takıma katılır mıydı? Herkesin bildiği şeyleri tekrarlamak yeni bir şey değildir. Emre Mor potansiyeli ile çok büyük bir fırsat transferi olabilir ya da gümleyebilir. Son söz, ''ben zaten demiştim olmayacağını'' demek bile yeni bir şey olmayacak. Asıl sürpriz ise var olan muazzam potansiyelini biraz ortaya çıkarmasıdır ki o zaman her hafta maçları heyecanla beklenen bir oyuncu olacaktır. Not: Dün Hagi'nin günüydü ve Emre İstanbul'a geldi.. En az Hagi kadar başarılı olması dileğiyle.

Son düzenleme:
Burun kıvıranlara bakmayın bundan 4 sene önce bu şartlarda alınabiliyor olsaydı buraları yakmıştık. Terim birazcık şekle sokarsa ligi ve forumu sallayacaktır. Sahip çıkalım bu kaybolmuş gence, ilk hatasında buralara çöp yazmasanız o bile yeter.

Yusuf Erdoğanın bize en iyi katkısı verdiği poz oldu.
Kafayı değiştir yeter herkese uyuyor.
Sağol yusuf.

Üst Alt