Emre Mor Transferi İçin Formül Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor Transferi İçin Formül Bulundu

adam kafadan sakat. bence en iyi formul bu

images

Celta Vigo TD Antonio: Emre Mor bir gün futbol oynamak isterse değerlendiririz. Bu yaşantısıyla takım için sahaya çıkmayı haketmiyor.

"Emre Mor kendini çok geliştirdi ancak takımın durumunu da ele almalıyız ve kulübeden çözüm üretmek için farklı seçeneklere gitmeliyiz."

1537886306316.png

garry ve feghouli satılıp onyekurunun sözleşmesi bittikten sonrw yabancı sınırının da getirilmesi sonucu elzem bir transfere dönüşecek

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arkadas uc yil sonra ptt liginde. Once super lig dener bi ama başarısız olur. Tahmini 10 yila falan eger Survivor olursa orada izleriz

kumaşı iyi ama kafa olarak şuan futbolda değil. aynı ardanın son zamanlarına benziyor

sevişse rahatlar diye düşünüyorum

Hic bir takimin parcasi olamaz. insan iliskileri guclu degil.
birde bunun menajeri vardi. tam bir cirkef . nasil olurda o herifi kendine menajer diye secer.
dortmund cok kotu tufaya geldi ama cabuk kurtuldu. ispanyollarda simdi bize sepetlemek icin it gibi teklifler bekliyordur

Celta Vigo takımı tarafından 2. kez kadro dışı bırakılan Emre Mor: "Bu onlar için büyük hata. Dünyanın en iyi oyuncusunu kadro dışı bırakmak, büyük risk. Ben bu ligin en iyi futbolcusuyum. Bu takım beni hak etmiyor."

Üst Alt