Emre Mor Transferinde Koz Fatih Terim! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor Transferinde Koz Fatih Terim!

Aslan Emre Mor!

A Milli Takım formasıyla 45 dakikada gösterdiği performans, Emre Mor’u bir anda 3 büyüklerin transfer listesinde 1 numaraya yükseltirken, genç yeteneğin gönül verdiği takımı annesi açıkladı. Güzela Bekirov, “Eskiden bildiğime göre oğlum Galatasaray’ı tutardı” dedi.

5027926.jpg

Devre arasında alamadılar

Sarı-Kırmızılılar, devre arasında da Emre Mor’la ilgilenmiş, ancak transferde aşama kaydedememişti. Bunda, UEFA’den gelen mektup ve Avrupa kupalarından men yasağı da rol oynamıştı. Galatasaray bu kez işi şansa bırakmak istemiyor ve Emre Mor’u ezeli rakiplerine kaptırmamak için kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor.

Fatih Terim faktörü var

Galatasaray’ın bu transferdeki kozlarından biri de Fatih Terim olarak görünüyor. Sarı-Kırmızılı yönetim, tecrübeli hocayı takımın başına getirmeyi başarabilirse, genç yeteneğin transferinde hiçbir engel kalmayacak. Emre Mor’un kulübü Nordsjaelland cephesinde ise resmi teklif bekleyişi var. Danimarka temsilcisi, olası bir transferde kontrata bir sonraki satıştan pay ekletmeyi planlıyor.

fanatik

Galatasaray’ın bu transferdeki kozlarından biri de Fatih Terim olarak görünüyor. Sarı-Kırmızılı yönetim, tecrübeli hocayı takımın başına getirmeyi başarabilirse, genç yeteneğin transferinde hiçbir engel kalmayacak. Emre Mor’un kulübü Nordsjaelland cephesinde ise resmi teklif bekleyişi var. Danimarka temsilcisi, olası bir transferde kontrata bir sonraki satıştan pay ekletmeyi planlıyor.

s-g fanatik

euro 2016'da adım attırmazlar, havası söner. kulübü 4-5 m euro verene göbek atarak satar.

biraz daha bekleyin.

Nasıl sallama bir haberdir ya. Terim geldi Mor kaldı anasını satayım. Yalancı pislikler. Millete hayal satmaktan başka hiçbir halta yaramayan adiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt