emre mor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dedigimi anlamadin galiba? Real madrid'de sans bulmasi 20% gibi goruyorum, ornek bile verdim halilovic'le ilgili, bi daha oku sonra dedigimi anlarsin

Yazdiginda bir itirazim yokda, kayboldu dedigin icin yazdim. Zaten gelecege yönelik bir hamle olarak alindi. Halilovic bile iki sene büyük. Martin´de kiralanir muhtemelen gelecek sezon, bir orta sinif takimina.

Dortmund çok net bir okazyonu değerlendirmiş euro dan sonra kapılar 49.5 mio euro dan açılıcaktır mor için

Ben biraz da ters manyel yapıyorum bu başlıklarda, tabi ki böyle yetenekler bize gelirse sevinirim. Ama bu çocuk konusunda hiçbi fikrim yok, Danimarka ligini izlemiyorum haliyle, o kadar kulüple adı geçiyorsa ve Dortmund almak üzereyse iyidir. Ama 18 yaşında çocuk Türkiye'de kaybolur oynatmazlar tecrübesiz gibi geliyor bana, ki öyle olacağını hepimiz biliyoruz. Gerçi orda da iş yapacağının garantisi yok. Şu Aytaç Sülü'yü alsak.

Son düzenleme:
bu cocugu neden alamıyoruz? yıllık ücret ise dortmund'un buna verecegi max. yıllık 750-800 b euro'dur. ver 1.5 m euro..

yok gene dortmund'u seçerse yapcak birsey yok. en azından bir çaba gösterelim.

kaliteli adama ver 1.5 m euro ne olacak?

bizi batıran formamızın 4-5 gömlek altındaki adamlara yüksek bonservis ve yıllık vermemizdi.

emre mor rahatlıkla oynar bizde.

basında Dortmund istiyor diye kaliteli kanısına vardın kaç kere izledin oyuncuyu,ayrıca henç yetenek diye aldığın brumanın üzerine ne koydun.Bence Emre Mor haberleri menajer oyunu 300bin euro maaştan fazla verilmez 18-19 yaşında adama Real Madrid miyiz biz

basında Dortmund istiyor diye kaliteli kanısına vardın kaç kere izledin oyuncuyu,ayrıca henç yetenek diye aldığın brumanın üzerine ne koydun.Bence Emre Mor haberleri menajer oyunu 300bin euro maaştan fazla verilmez 18-19 yaşında adama Real Madrid miyiz biz

ne ise dortmund sanırım bitirmiş transferi.

bir aralar hakan calhanoglu icinde gelecekse yıllık 500 b euro'dan fazla verilmesin havaları vardı..

anlamadıgınız dortmund ile bizim vitrinimiz bir degil. bu cocugun dortmund'da daha kısa sürede patlama yapıp, piyasasını katlayacagı aşikar.

neden sana gelsin?

bu cocugu neden alamıyoruz? yıllık ücret ise dortmund'un buna verecegi max. yıllık 750-800 b euro'dur. ver 1.5 m euro..

yok gene dortmund'u seçerse yapcak birsey yok. en azından bir çaba gösterelim.

bu cocugu alırsak komisyon alamıcaklar kulübü soyanıcaklar oyüzden alamayız 400 500 bin € olsa bonservisi ozaman alırlardı

Bütün işleri bırakın şu çocuğu alin. Kulübü ne istiyorsa verin.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt