emre mor - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu çocuğun karı kızla uğraşması ya da kendine taht yaptırıp semya doğru ellerini açması onu kötü karakterli yapmaz lakin bir ara uyuşturucu mevzusu konuşuluyordu eğer ki o doğruysa işimiz var bununla

Uyuşturucu değil de maraş otuna benzer bir şey tükettiği söyleniyordu Snus mu neydi öyle bir şey. İyi bir şey değil yine de tabi.

bu taht olayi da abartili, adam 2-3 sandalyeye top oynadigi takimin formalarini cekip numarasini yazmis arkasina.

aynisini melo da yaptirdi.

bu ülke daha beterlerini gördü: örnegin sevgilisine hava atmak icin sinema kapattiran bayrampasali

emrenin sorunu takim oyunu diyor hocasi
ama emre suratli ve hareketli futbolcu
yan top, yanindaki adama pas falan sevmiyor
akan oyunda hizli verkaclarda ve adam eksiltiginde aralara kacan topcularla basarili olur
yaninda durup ondan top istemek sacma o yüzden vermiyorda ve calima giriyor bocaliyor cogu zaman
yasi genc ben ona iki sene daha veriyorum olgunlastikca futbolunu gelistirecegine inaniyorum
ayriyeten bu cocuga aidiyet duygusu lazim
millli takima cagrildiginda babasi hapisti
gurbetci bir ailenin cocugu olarak bazen hayat cok zor olabilir...
GALATASARY ailesi onu olgunlastiracagina eminim....

Bakmayın bunun gelmesi bile önemli..
Bu işlenmemiş bir yıldız
Fatih hoca bunu zınba gibi yapar
Lig uzun bi maraton ve kanatların kullanımı gümümüzde çok önemli
Uçurtma.
Garry falan da sönük kalır

Siz orta saha diyorsunuz ama bi taraftan da Emre de önemli

Geldikten sonra Babel'i keserse sasirmam, bu mesajimi da not edin.

Bu adam futbola aç, AÇ!

Ofansif, yardiran bir kanat oyuncusu. Kendi stilini bilen ve kendisine saha icinde özgürlükleri veren bir hoca ve takima ihtiyaci var. Onu en cok Fatih hoca anlar cünkü ayni onun gibi o da ofansi düsünüyor!

Bize gelirse FT ve taraftar etkisiyle ucar bu çoçuk!

bu taht olayi da abartili, adam 2-3 sandalyeye top oynadigi takimin formalarini cekip numarasini yazmis arkasina.

bu ülke daha beterlerini gördü: örnegin sevgilisine hava atmak icin sinema kapattiran bayrampasali
Sinema kapattirmanin nesine icerledin renktas? Sinemi mi kiskandin yoksa?

Yorumun ziyadesiyle talihsiz olmus.

taht olayina kizanlara diyorum, bu insanlar daha asirisini gördü.

sinem kobal güzel kiz ama belli ki pek zeki degil o yüzden ilgi alanmima girmez

sinema kapatma olayina gelince, bence ezik bir hamle, ama yapabilirsin, yapiyorsan bari gazetelere haber olma, sadece kizin ve sen bilseniz kâfi (BENCE)

daha önce gören mutlaka vardır ama paylaşayım dedim.. 1.7M takipçisi olan Oh My Goal isimli hesap Emre Mor ile ilgili analiz videosu yapmış. Yaklaşık 1Milyon kişi izlemiş.

Üst Alt