Emre Mor'un Annesi: ''Emre Galatasaraylı!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor'un Annesi: ''Emre Galatasaraylı!''

Danimarka'nın Nordsjaelland takımında futbol hayatını sürdüren 18 yaşındaki Emre Mor, yeteneği ile izleyenleri büyülüyor.

Daha önce Danimarka Ümit Milli Takımı için oynayan Emre daha sonra ailesinin de telkiniyle Türk Milli Takımını seçmişti. Bugün konuyla ilgili açıklama yapan Fatih Terim, Emre Mor'un anne ve babasına, Türkiye'yi tercih ettikleri için teşekkür etmişti.

EMRE MOR GALATASARAYLI ÇIKTI!

Bu akşam CNN'in yayınına bağlanan Emre Mor'un annesi Güzela Bekirov, Emre Mor'un eskiden Galatasaraylı olduğunu açıkladı. Galatasaray Emre ile daha önce ilgilenmiş ancak genç oyuncunun transferini gerçekleştirememişti.

Emre Mor'un Annesi Guzela Bekirov: "Emre Galatasaraylıydı." - YouTube

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakan da GSli idi , yani geçmiş olsun . Zaten Avrupa'da büyümüş olup da bizim takımdan olmayan yok gibi .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Buna neden konu açtınız ki. Türkiye dışı futbol ile alakalı olan tüm Türklerin belki %99'u Galatasaray'lı...

Ben birşey mi kaçırdım

Galatasaray'lılar ağır basıyor diyorum millet bu iyi birşey değil ki diyor birde like atıyorlar

Heee olay Almancı olayımış

"Almancı" olmayan Türkleride görüyoruz. Otobüste kızların üstüne boşalan hakiki Türkler...

Üst Alt