Emre Taşdemir'in Sözleşmesi 2023 Yılına Kadar Uzatıldı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Taşdemir'in Sözleşmesi 2023 Yılına Kadar Uzatıldı!

Bu adamın performansı falan iyi değildi. çapsız yönetim ve futbolcudan anlamayan teknik adamlar öyle vasata alıştırdılar ki sahada iki tane hareket yapan adamlara tapıyoruz.

Hepsini geçtim bu adam kronik sakat. tescillenmiş sakat. hani 2. ligde oynayan bursa var. İşte bu yüzden gönderdi bu adamı.

Taraftardaki savunmada alınacak yerli oyuncumu var.Gerekirse sağ ayaklı adam bulurum sol beke gene bu adamlarla sözleşme yapmam. Alt yapıdan koy arkadaş.eyvallah belki çok yetersizlerr koy arkadaş yater yahu..

hepsini geçtim birde ömer varken imzalıyorlar.Hani alınacak başka yerli mi var tezide taça çıkıyor.

Albayrak denen adam hala utanmadan kameraların karşısına geçiyor.
kendisinde birazcık adamlık birazcık Galatasaraylılık olsa istifa edip giderdi.

Tarihimizin en fiyasko, en saçma sapan, en komisyon kokan sözleşmelerinde ilk 3 teki yerini aldı. (Bence 1.Sabri 2.Selçukİnan)

Adam yılda 3 maç oynuyor giderayak verdikleri paraya bak! Alt yapıdan birine yıllık 200bin ver daha fazla verim alırsın. Abv yönetim.

Çok yerinde bir karar umarım sakatlıklardan arınır ve o güzel ofansif bek görüntüsüne kavuşur.

Fiziği iyi olan bir emre taşdemir bu ligin üzerinde bir sol bektir.

birde adam cikip bana inandilar, bende herseyimi verecegim diyor ya, sonrasindada anlindan öpücük bay A.Anin, oglum tam komediyiz pardon komediler lan :ubulut:

Ya arkadaş bu adam bildiğin sakat. Her maçı neredeyse yarıda birakan biri. Yok mu hesap soracak kimse? Bizim aklımızla dalga mı geçiyorsunuz? Aboubakar bile maç başı kontrat yaparak geldi. Biz neden maç başı yapmiyoruz? Ulan milyonları kazanmak bukadar kolay mı alla alla ya

Üst Alt