Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Bu adamı bir önceki dönemde Fatih Hoca getirmişti. Yani FT nin torpili ile scout sefi olmuş , ama hiç bir boka yaramayan bir adam..

Eger bu sezona forvetsiz giriyorsak yönetim kadar bu adamın da sucu var.. Fairplay kıskacında , pahalı transfer yapamadıgımız su dönemde scoutlar tarafından kesfedilmiş bir forvet bulamaz mıydık yani? Emre Utkucan s...r ol git..

Bizde scout ekibi çalışmıyor demek doğru değil.

Türkiye de bu işler doğru işlemiyor yoksa full bu adam kadro kuracak diye bişey yok senede Onyekuru tarzı bir adam bulsa Türkiye şartlarında başarıdır.

Kaldı ki Delaney-Cyprien-Dembele'yi de öneren bu adam

Kim nereden biliyor bulamadığını adama kalkipta son gün 1 milyon Euro'luk Ş.ligi oyuncusu alınmadı diye Kızılırmi

Hep söylerim bu scout işleri fasa fiso......eğer bu kelimeye karşılık bulmak istiyorsan tam karşılığı taraftadır. Öyle renkdaşlar var ki değil Türkiye'deki dünyadaki çoğu scouttan çok daha fazla bilgisi var. Rahmetli Babam bile hayatı futbol olduğu için 24 saat TV'den maç seyreder oturduğu yerden akla hayale gelmeyecek futbolcuları tavsiye ederdi.

Kurun taraftardan gönüllü bir scout ekibi, bakın neler buluyorlar neler....

Artik savunulacak bir tarafi kalmadi.
Yönetimlerr bok atiyordum bu kadar degerli bir ekibin var neden yararlanmak istemiyorsun diye ama bu herif ve ekibi transfer edilecek oyuncu izleme görevine büründüler.
Yazık ki ne yazık millet 300-500 bine super star ışığı taşıyan adamları alirlar bizimkiler ise omerlere falan para saçsınlar. Yüzlerce oyuncu izliyorlardı güya 14 kişilik yabancı kontenjanından ikisi boş kaldı bu rezil bir duruma bir açıklama gerekiyor.
Senede 100 bin dolar bir uygulamaya sadece oyuncu havuzundan verilere bakmak için oduyoruz. Millet o paralara altyapıdan cakma futbanout yapiyor 5 milyona birilerine çakıyorlar.

Kuzey ülkeleri dedim tum dünyanın gözü oralara kayıyor artik muazzam herifler çıkıyorlar. Danimarkanin sikim sokum takımları gidiyor her sene 4-5 milyona oyuncu satabilecegi oyunculari alirken bizimkiler izliyorlar.
Emre akbabaya verdigimiz oarayla adamlar bu ligin içinden gecebilecek kanat oyuncusu(emrenin tam olarak yansitilmis diger kanat hali) alıyorlar hemde chelseadan. Bedavaya oyuncu kiraliyorlar ki yeterki oyuncum gelissin diye. Sen bunu bile bilemiyor goremiyorsan o koltugu isgal etmenin alemi yok. En azindan gider menajere falan sorarız şu oyuncu nasil diye yanina katki verecek gomis misali oyunculari eşantiyon olarak yapıştırır bize.

2 olasılık var ya adamlar işlerinde iyiler ama ne hikmetse kurulduğu günden beri övündüğü götünün dibindeki brumayi keşfetmek dışında bir basarısı yok. Az parlayan hemen onun keşfi boktan olanları bilmiyor. Neyse yillardır yonetimin takmadığı şu nasıl diye sorduğü ekip
2- Gerçekten bir skime yaramayan oturduğu yerden para alan salla başı al maaşı alan tip.
iki durumda da varlığı gereksiz ekip boşa zaman, para ve heves kaybılar.

duygusallığı bırakıp yol verilmeli , ünlü bir portekizli scout olan aurelio klasında bir adam ve ekibi getirilmeli.

Sırf handikaplı diye yıllardır kulubün ekmeğini yiyor başka bir açıklaması yok.

Galatasaray gibi koca bir camianın scout ekibini toptan değiştirmesi gerek.

Para tatlı tabi hiç bir iş yapmadan hiç bir sorumluluk almadan gelen. Ulan madem yönetimler seni dinlemiyor o zaman çık de ki madem beni dinlemeyeceksin bu iş olmayacak ben en iyisi gideyim de. Yok oturduğun yerden zenginleş babam yarasın fridayler.

Scoutlar dünya yı dolaşıp oyuncu ararlar bunlar oturduğu yerden maç izliyor youtube dan oyuncu bakıyor kovun gitsin şu amatörleri

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt