Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Arkadaşlar ne diyonuz ya adam izlese ne olur genç oyuncuları kısıtla var mı ? var ispanyadan messi vol2 bulsa ne olack hangi yönetim güvenipte o adama para verecek.Türkiye desen 5000 tl üstü parayı gören kendisine kulüb muhtaçmış gibi davranıyor.Ha portekiz gibi veya ispanya gibi altyapı kalitemiz olsa eyvallah.Hatta bruma bile u20 dünya kupasında kendini göstermese gene almazdı bizim ülkemizdeki hiç bir takım.

Psst caktirma, Türkiye de yasiyoruz, düz mantik ile gün geciren insanlarin yasadigi bir ülke.

Yani sartlari sorgulama kapasiteleri yok bir kere.

Sadece düz mantik 'yeaaaaa hani nerde genc oyuncu, yok yani kötü scout Emre xd xd' gibi.

Yani ne yapıcak adam Türkiyedeki amatörlere mi bakacak onun da faydası olmaz Galatasaraya bile çıkabilmiş Türklerin kalitesini görünce bakmaya değmez. Almanyanın 2.- 3.lig takımlarında falan Türkler bulabilir en fazla.Ki onlar bile aldıkları altyapı bile burdakilerden iyidirler.

Şansalla bu adamı övüyor brumayı buldu diye ulan adam yazın gözümüze gözümüze girdi 10 milyona aldık bunun neresi scoutluk bende gördüm bu adamı yazın

Şansalla bu adamı övüyor brumayı buldu diye ulan adam yazın gözümüze gözümüze girdi 10 milyona aldık bunun neresi scoutluk bende gördüm bu adamı yazın

daha önce izlenmeye başlandı niye u20den önce alınmadı dersen belki kendi yaşıtlarında arasında nasıl oynadığını görmek için beklendi yada sporting bırakmak istemedi.

bak mesela nisan ayında u20den önce sporx yazmış. Bruma - Galatasaray - Galatasaray

u20den önce neden alınmadı bilemem ama sporting de öyle şapşal bir takım değil sonuçta öyle ucuza yine bırakmazdı kişisel fikrimdir gerçek nasıl bilemem tabi.

valla orasını bilemem ama benim bile haberim olduysa bu adamdan turnuva döneminde scout başarısı değildir bu transfer başarısını emre utkucana mal edeceksek bruma geldiğinde bu kim lan demeliydim

Üst Alt