Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

mancini hocama yapılan kumpas torrent hocamada mı yapılacak diyorsun ahbab
bunlar yapar, iyisi bunların oyuncu kötü çıktı mı herkes arazi. Zaten ben söylemedim ki oluyor.
6 aydır gelisim göstermeyen adamlara birsey demez gider 1-2 milyona oyuncu bulup alinir ben rapor vermedim ki olur.

Bu konuda da tavrım bayağı bir net.
Sen scout şefisin sana gelip sormadan adam alırlarsa hadi eyvallah dersin. Bana yapılsa isyan çıkartırım bütün dataları da yakarım.

bunlar yapar, iyisi bunların oyuncu kötü çıktı mı herkes arazi. Zaten ben söylemedim ki oluyor.
6 aydır gelisim göstermeyen adamlara birsey demez gider 1-2 milyona oyuncu bulup alinir ben rapor vermedim ki olur.

Bu konuda da tavrım bayağı bir net.
Sen scout şefisin sana gelip sormadan adam alırlarsa hadi eyvallah dersin. Bana yapılsa isyan çıkartırım bütün dataları da yakarım.
bırak tuna bu işleri

Takımın deli gibi orta saha oyuncusu ihtiyacı var, aylarca Gedson peşinde koşuluyor, o iş yatınca son dakikada Assuncao alınıveriyor...Ben de safım ya, ''İyi bari, nadiren işe yarıyorlar, boş durmamışlar'' diyorum scout ekibi için. Sonra Ahmet Bulut' un sözlerinden anlaşılıyor ki menajer ittirmesi imiş...

Aynı durum, olmadık adamların peşinden koşulup Digne kazığına 13 milyon bayılırken de söz konusu idi...

Böyle olacaksa, scout ekibi beslemeye gerek yok. Hamisi olan Hoca tavsiyelerini dikkate almadıysa daha da fena...

Üst Alt