En Beğendiğiniz Forvet? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Beğendiğiniz Forvet?

Cevap: En Beğendiğiniz Forvet?

Rooney demistim hala Rooney, zaten Rooney oldugu belli oldu- isin ozu: Hayri'yi dinleyin.

Zlat han diyenlere de teesuf ediyorum. Zlat Han 44, Rooney 7. Sirf Barcelona aldi diye adami kral yapacaksiniz neredeyse. Ibrahimovic'in buyuk maclarda oynadigini gordunuz mu hic? Yok. Laf olsun torba dolsun. Zlat han Rooney'nin oynadigi futbolu ruyasinda bile goremez.

Rooney demistim hala Rooney, zaten Rooney oldugu belli oldu- isin ozu: Hayri'yi dinleyin.

Zlat han diyenlere de teesuf ediyorum. Zlat Han 44, Rooney 7. Sirf Barcelona aldi diye adami kral yapacaksiniz neredeyse. Ibrahimovic'in buyuk maclarda oynadigini gordunuz mu hic? Yok. Laf olsun torba dolsun. Zlat han Rooney'nin oynadigi futbolu ruyasinda bile goremez.

Zlatanı her barça maçını izlerken kriz geçiriyorum.. :D

Eto'o 10 kat daha iyi adam..

Ama 1 rooney..

Valla ha, patent alir gibi Eto'o arti 40 milyon euroyu bastilar kicini kaldiramayan adama, Eto'o cok daha iyiydi ondan.

Van Persie ve Benzema Rooney'le ayni sayida oy almis, Aguero adli ballon d'tarih Rooney'den daha fazla oy almis. Ayakta mi saapiyosunuz adami? :eek: Bu nasil is, bu nasil futbol gorusu yarabbi.

Üst Alt