En Beğendiğiniz Marvel Filmi Hangisi | Şıklı ve Anketli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Beğendiğiniz Marvel Filmi Hangisi | Şıklı ve Anketli

En beğendiğiniz marvel filmi hangisiydi?

• Kullanılan toplam oy
    27
Merhaba marvel aşığı arkadaşlarım,

En beğendiğiniz marvel filmi hangisiydi? Hem ankete katılmanızı hemde görüş belirtmenizi rica ederim..
*Film sayısı fazla olduğu için sizlere, 3 şık seçme hakkı veriyorum. :oops:

how-many-avengers-will-be-in-the-mcu-by-infinity-war-part-2-the-supposed-mapped-out-plan-319319-640x445.jpg

Bir güzellikte anketteki şıklar, filmlerin yayınlanma sırasına göre belirlenmiştir.. Atladığınız film varsa hikayeyi tamamlamak adına izleyebilirsiniz..

Beklenmedik belki ama marvel filmlerinden en başarılısı Guardians of Galaxy'dir.Filmin 2.serisi ilki kadar olmasa da yine eğlenceliydi ancak kurgu biraz sıkıcı hale gelmeye başlıyordu filmin sonlarına doğru.Yine de avengers filmi için bu hikayeyi anlatmaları gerekiyordu muhtemelen.

galaksi koruyucuları 1 ve dr strange hoşuma gitmişti. İron man serisi zaten efsane. Hulkun şahsi filmide iyiydi avengerslar içindeki hallerini beğenmiyorum ama.

Diğerleri çar çöp.

Beklenmedik belki ama marvel filmlerinden en başarılısı Guardians of Galaxy'dir.Filmin 2.serisi ilki kadar olmasa da yine eğlenceliydi ancak kurgu biraz sıkıcı hale gelmeye başlıyordu filmin sonlarına doğru.Yine de avengers filmi için bu hikayeyi anlatmaları gerekiyordu muhtemelen.

Katılıyorum ya gülmekten ölmüştüm..

Thorun son filmini de 2. sıraya koyabilirim.. final müziği harikaydı..

Katılıyorum ya gülmekten ölmüştüm..

Thorun son filmini de 2. sıraya koyabilirim.. final müziği harikaydı..

Led zeplin

Telefon zil sesim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt