En Beğendiğiniz Yerli Oyuncumuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Beğendiğiniz Yerli Oyuncumuz?

En Beğendiniz Yerli Oyuncumuz?

• Kullanılan toplam oy
    44
Kaptan Selçuk İnan..

136660946415.jpg

Seçeneklerde 4 tane çöb ve 1 tane aslan parçası gördüm oyumu ona verdim. Sinan Gumus tabi ki

Henüz hiç bir şey vermedi. Seneye durumuna bakılır ondan sonra.

Orada 5 senede 3 şampiyonluk alan ve ikisinde kritik rol üstlenen bir Selçuk INAN gerçeği var. Defansif ve ofansif olarak en dengeli oyuncumuz kendisi.

Nifak tohumları içeren 1 konu Murkyden, bu tuzaga düşmeyelim !!!

1 seçimde bulunup diğer evlatlarımızı kırmak,üzmek istemeyiz hepsini seviyoruz.

Henüz hiç bir şey vermedi. Seneye durumuna bakılır ondan sonra.

Orada 5 senede 3 şampiyonluk alan ve ikisinde kritik rol üstlenen bir Selçuk INAN gerçeği var. Defansif ve ofansif olarak en dengeli oyuncumuz kendisi.

Malesef katılamayacağım sayın super mod'um. Sinan yetenek ve potansiyel itibariyle diğer dördünden çok daha farklı yerlerde. Selçuk İnan'ı ise trabzon'da iken ve bize geldiği sezonun bir bölümünde beğendim, o sezondan sonra bir daha iyi futbol oynamadı malesef.

Malesef katılamayacağım sayın super mod'um. Sinan yetenek ve potansiyel itibariyle diğer dördünden çok daha farklı yerlerde. Selçuk İnan'ı ise trabzon'da iken ve bize geldiği sezonun bir bölümünde beğendim, o sezondan sonra bir daha iyi futbol oynamadı malesef.

Nasıl algıladığına bağlı soruyu. Şu an ki performanslara göre değerlendirirsek Selçuk 5 senenin 2'sinde çok iyi, 2'sinde vasat ve/veya üstü, 1'inde vasat altı oynamıştır. Tarihimizde 1 sene iyi oynayıp (Yasin vs..) gibi devamında berbat oynayan sürü ile yerli kan emici var.

Potansiyele vereceksen Sinan tabi ki.

Üst Alt