En Beğendiğiniz Yerli/Yabancı Quote'ları Bu Başlık Altında Paylaşalım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Beğendiğiniz Yerli/Yabancı Quote'ları Bu Başlık Altında Paylaşalım

osho-sozleri-5.jpg

yaz şimdi aklıma geldi..

"en beğendiğiniz güzel sözler veya onları okuyup 'vay be güzel söz' diye mastürbasyon yapmanız bi boka yaramaz.. hayatınızla ilgili ne istiyorsanız bir an önce harekete geçin, yoksa sittin sene güzel söz okuyup ziki tutarsınız"

Serdar Demir

Son düzenleme:
yaz şimdi aklıma geldi..

"en beğendiğiniz güzel sözler veya onları okuyup 'vay be güzel söz' diye mastürbasyon yapmanız bi boka yaramaz.. hayatınızla ilgili ne istiyorsanız bir an önce harekete geçin, yoksa sittin sene güzel söz okuyup ziki tutarsınız"

Serdar Demir

kullandığın müstehcen kelimelerden ötürü raporladım

iyi forumlar

yaz şimdi aklıma geldi..

Serdar Demir

Neden ki ?

Bu sözler belirli bir birikimin, bilgeliğin neticesinde söylenmiş. Neden mastürbasyon, yani kendimi tatmin etmiş olayım ki bu sözleri okuyunca ? Büyük insanlardan, büyük düşünürlerden feyz almayacağız da kimden alacağız.

Sosyal medyada -mış gibi yapanlara gelsin.

"Kendini olduğundan çok göstermek çoğu kez gururdan değil; budalalıktandır."

Lord Michel Eyquem de Montaigne

Neden ki ?

Bu sözler belirli bir birikimin, bilgeliğin neticesinde söylenmiş. Neden mastürbasyon, yani kendimi tatmin etmiş olayım ki bu sözleri okuyunca ? Büyük insanlardan, büyük düşünürlerden feyz almayacağız da kimden alacağız.

Hayatta başarılı olmanın sırları arasında belki de en önemlisinin, başkalarının tecrübelerinden yararlanmak, verilen öğütleri can kulağı ile dinlemek, ilgili yayınları dikkatle okumak ve kazanılan bilgileri değerlendirmek olduğuna inanıyorum.

Vehbi Koç

Neden ki ?

tam olarak anlaşılmamış yazdığım.. tamam oku ama okuduğunu da hemen kullan boşa gitmesin.. çoğu insan bu sözleri ancak okuyor.. direk hayatına uygulayanlardansan tebrik ederim..

mesela "bugünün işini yarına bırakma" da belli bir birikim sonrasında ortaya çıkmış güzel bir öneri ve söz.. ama kaç kişi gerçekten uyguluyor..

"Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir."

Thomas Paine

Ha bana gelirsek bunun yanından geçtiğimi söylemek iyimser olabilir ama öyle görüyorum en azından, insanlığı kutsarım ancak insanları değil maalesef, belki bir gün şiar edinebilirim bu söylemi. En azından başı ile sonu var ortasında ki eksikliğinden benden kaynaklanmadığını düşünüyorum yanılıyor da olabilirim şu an böyle.

Üst Alt