En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz

Cevap: En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz

Yabancı : Melo - Muslera

Yerli : Selçuk - Sercan

transfer nöbetindeki bine yakın kişi şuan nerde.nerde yazıyorsunuz

felipe melo hem cok ıyı hemde tam bır savascı yanı ruhu yansıtıyor,ama 10 numara verılmesı yanlıs bence kendı on mumara oyuncu ama mevkısı ve onda(umarım yaratmaz)sımarmaya kendını buyk gormeye baslamz umarım, cıkar ve savasır onu savasması için almadıkmı .Türkiyede onunla bogusacak rakıp oyıuncu goremıyorum ,kalıte bellı edıyor kendını uzak ara

felipe melo hem cok ıyı hemde tam bır savascı yanı ruhu yansıtıyor,ama 10 numara verılmesı yanlıs bence kendı on mumara oyuncu ama mevkısı ve onda(umarım yaratmaz)sımarmaya kendını buyk gormeye baslamz umarım, cıkar ve savasır onu savasması için almadıkmı .Türkiyede onunla bogusacak rakıp oyıuncu goremıyorum ,kalıte bellı edıyor kendını uzak ara

bu arada melonun bonservısı mutlaka alınmalı

Selçuk , bu adamın alınmasını Drogbaya tercih ederim diyordum..Nitekim öyle oldu..Sonunda orta sahada bir türk beyinimiz var, allah nazardan saklasın..

Bence Selçuk ve Melo, en zayıf karnımız dı ortasaha, daha geçen sene mustafa-barış varken şimdi, selçuk-melo filan var, kaleciyi de saymak lazım, ya aslında yönetimi tebrik etmek lazım, oyuncu seçemiyoruz :D Şimdi en zayıf yerimiz defans ve sol taraf kaldı, o kısmı da seneye hallederiz artık.

En beğendiğim sıralamasında

YERLİ

1-Selçuk İnan

2-Sercan Yıldırım

Yabancı

1-Fernando Muslera

2-Emmanuel Eboue

Melo aslında ilk sırada olurdu ama kiralık faktörü ile 3. oldu benim sıralamamda.

Selçuk ve Melo.çağ atladık orta sahada.Ve tabii ki Muslera

Üst Alt