en gereksiz spor kanalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

en gereksiz spor kanalı

a spor'dur.. öyle bir rezil kanal ki yayin haklarini elinde bulundurdugu liglerin en kötü maclarini canli yayinliyor. genelde italya ve portekiz liglerinin kiytirik mahalle maclarini verir.

bugün bayan baskette playoff maclari oynanirken galatasaray macini yayinlamiyorlar. nitekim ne ise yaradiklari konusunda hicbir sonuca varamadim.

bir anlık öfkeyle açılmış başlıktır. fb maçı daha çekişmeli, bizimkiler ilk periyottan bitiriyor maçları.

ligtv=trt=ntv=fbtv olduğundan en azından fenerliler için gereklidirler denebilir. ama başlığı okuyunca aklıma gelen direkt tivibuspor oldu. almış italya 1.ligini, fransayı kendi kendine yayınlıyor tartışıyor vs ne yaptığını kendi de bilmiyor kanımca. o yüzden cevabım: (e) tivibuspor. son kararım

onu bilmem de bu flash tv nasıl bir kanaldır , herkes meth çekip çıkıyor kameranın karşısına , yahu pavyon karısı kıvırtırken türbanlı teyze alkışlayıp tempo tutuyor :D

En gereksiz kanalı bilmem de en gereksiz spor programını biliyorum :asd22:

78300263194e48dbf96e9ab058f5fbfa.gif

Sports tv futbol olarak değil ama spor olarak bence Türkiye'nin en iyi kanalı.Adamlar çoğu önemli sporsal etkinliği veriyorlar.İspanya Baskebol ligi,NBA Playoffları geldi,tenis maçları falan göruyorum.Bazen yelken yarışları falan da veriyorlar galiba :D Ama çok fazla futbol ile ilgili birşey yok.Zaten olmasına da gerek yok.İyi böyle.Tek sorunları görüntü kaliteleri.

Üst Alt