en sevdigim yemeklerin resimleri (göz doyurma garantili) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

en sevdigim yemeklerin resimleri (göz doyurma garantili)

Cevap: En sevdigim yemeklerin resimleri (göz doyurma garantili)

Evimizde renkdaşlar bilgisayarın karşısına geçmiş oturuyorlar, karşılarında renkdaşlarının elinde Beef Sandwich'ler Philly Cheesesteak'ler birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle şakalaşıyorlar... O renkdaş aklından geçiriyor benim de bir Beef Sandwich'im olsa benim de bir Philly Cheesesteak'im olsa diyor anne bana niye almıyorsunuz diyor bizde niye yok diyor...

Evimizde renkdaşlar bilgisayarın karşısına geçmiş oturuyorlar, karşılarında renkdaşlarının elinde Beef Sandwich'ler Philly Cheesesteak'ler birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle şakalaşıyorlar... O renkdaş aklından geçiriyor benim de bir Beef Sandwich'im olsa benim de bir Philly Cheesesteak'im olsa diyor anne bana niye almıyorsunuz diyor bizde niye yok diyor...

Anil Kilic Sezercik Mode: Activated

[video=youtube;P-F8gB7pIAo]https://www.youtube.com/watch?v=P-F8gB7pIAo[/video]

Mersin Melek Restaurant var, Göksel Tantuni'nin karşısında, Mezitli'de, orası bunun 500 kat iyisini yapıyor, atla gel uçakla.

italian_beef_picture_2.jpg

Üstelik 6 milyon işeselişsazıissazzıs varken ..

Milyon euroluk transfer muhabbetleri geciyor, hic birinde sezercik modu oynamayan arkadaslar burda uc kurusluk sandvicleri gorunce fukara edebiyati yapmaya basladi. Ilginc insanlar var forumda gercekten..

Türk yemeklerinin yerini hic bisey tutmaz acayip özledim gelecek ay türkiye ye gelince catlayana kadar yiyecegim

Ben bamyayı seviyor diye biliyorum bana kendine yakın hissettiğini söylemişti.

Hooters-girls.jpg

Memleketimin dönercisinde dürümcüsünde pidecisinde de bu manzaraları görmek istiyoruz artık. Neyimiz eksik söyle Rt. Her çocuğa elektronik kitapsa her gence de hot servis. Sonra niye gelişemiyoruz.

Yok bir çeşit et türü veya sakatat türü diyelim.

Üst Alt