enes ünal - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

enes ünal

Orta sıra bir İtalyan takımı fizik mücadeleye alışması için iyi olur gibi. Güçlenmesi gerektiğini görür, o yönde gelişim gösterir. Golcülük ve diğer özellikleri fena değil zaten. En büyük eksiği güç.

Saint-Etienne veya Nice gibi bir takıma gitmeli adam akıllı bir ziplama yapmak istiyorsa

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Enes Ünal, bu sezon çıktığı 33 maçta 19 gol ve 4 asistle Twente'de yılın futbolcusu seçildi.

C_38FgKWsAE6LiB.jpg

olur mu yaw kubilayi bile banko oynatan HARZO hoca kendisine bolca forma verirdi diye dusunmekteyim

Yanlis ve gereksiz genelleyen bir ifade kullandim. Türkiye´de üc büyüklerden bir tanesine gitseydi, muhtemelen durumu öyle olurdu. BJK´da Senol Günes´den dolayi farkli olabilir (ki sampiyonluk yarisi icinde forma görmezdi muhtemelen), ama fener yada galatasarayda biterdi cocuk. Anadoluda yine genc türklere önem veren bazi hocalar oluyor.

Enes Ünal fizik ve mental acidan, saha icinde durusu, oyunu sahaya oturmasi felan filan, cok gelistirdi kendini. Türkiye´de kalsa bile, cok büyük ihtimal Kubilay gibi cok düz ve oyunu oturmamis bir oyuncu olarak kalackti.

Kubilay olsa bile, daha bayaga sürer gibi duruyor.

Goal Türkiye‏ @GoalTurkiye
Valencia, Enes Ünal'ı kiralamak için Manchester City'yle anlaştı.

Satın alma opsiyonu 40 milyon €. (@DHA_SPOR)

FIFA menajeri Batur Altıparmak: "Şuan için bir takım belirlemedik yaptığımız iş en uygun takımı araştırmak, bunu yaptıktan sonra M.City takımına da bilgi vereceğiz. Medyada çıkan haberler doğru değil, hiç bir takımla anlaşmadık bunu bir kez daha sizler vasıtasıyla duyurmak istiyorum." (AJANSSPOR ÖZEL)

FIFA menajeri Batur Altıparmak: "Şuan için bir takım belirlemedik yaptığımız iş en uygun takımı araştırmak, bunu yaptıktan sonra M.City takımına da bilgi vereceğiz. Medyada çıkan haberler doğru değil, hiç bir takımla anlaşmadık bunu bir kez daha sizler vasıtasıyla duyurmak istiyorum." (AJANSSPOR ÖZEL)
Umarım bu salak Valencia işini bozmaz, bence Enes için bir sonra ki adım için çok iyi bir takım.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son Dakika//Enes Ünal, €10M bonservis karşılığında Villareal ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.City, onu hiç oynatmadan €7M kâr etti.

Üst Alt