Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık ! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık !

kendini futbola verse sol kanatta alternatifsiz oynar kazıma 50 defa tercih ederim yetenek var oyun zekası var

top tekniği iyi olan birisine oyun zekası var demek alışkanlık heralde..

oyungerizekalısı desem hakaret olmaz heralde. Son hareketleri pasları vs bu kadar kötü tercih yapan oyuncu görmedim ben.

Cevap: Engin'in Maliyeti Belli Oldu

Engin ihtiyacımız olan bir isim. Dün Sabri yerine geçen sezonun ilk yarısındaki Engin olsaydı, gol-pozisyon bolluğu yaşardık. Sabri için kötü tercih orası.

Cevap: Engin'in Maliyeti Belli Oldu

Ne Engin'miş arkadaş tamam alternatif oyuncu sola,900 bin euro iyidir işte.

Ne fazla ne eksik,ederi budur.

Cevap: Engin Baytar ile 4 Yıllığına Anlaştık

Gerçekten kime anlatıyorsun derdin ne , neyi eleştiriyorsun , haklı çıkabiliyor olman sana ne kazandıracak insanlara saldıryorsun birde üzerine kime anlatıyorum diye küçümsüyorsun , belkide senin gibi taraftar profili yüzünden kötü transferlerdende daha fazla zarar görüyor bu camia , belkide senin gibi herşeye muhalefet adamlar yüzünden ne birlik görebiliyor ne beraberelik,her malın değerini düşürmekle,ona değer katmak için eleştirmek arasında bir fark var ama sen ve senin gibiler birde insanları küçümseyip''siz ne anlarsınız ki en iyisini ben bilirim'le bu takımdan uzak durun bence'' Engin başarılı olsun ya da olmasın olmayacağını yazmak,bunda ısrarcı olmak sana ne katabilir ki.

Birde kalkıp pozitif örnekl olarak Türkiye'deki en problemli karakterlerden Kazım'a olumlu konuşabildiğini refans veriyorsun ama geçen yıl KAzım alındığındada bu takım ve hocası risk almadı mı bu kadar problemli bir adamı alırken , şimdi seninde nasılsa takidr ettiğin gibi problemli Kazım bu takımın faydalı bir bireyi değil mi ? O zaman futbol yeteneği belli olan Engin'İn adam gibi perfromasn artışı yaşamayacağını nerden biliyorsunda dakika bir kesin eleştirilere başlamışssın.

Bence sen antu tarzı yerlerde yorum yap belki rengin orada daha fazla yerini bulur , onlarda senin gibi çok seviyorlar G.saray'da yapılanları eleştirimeyi , dalga geçemyi ama Emre gibi , Bilica gibi adamları hiç karakterlerine bakmadan takımlarının başarısı için sahiplenip fayda sağlarken bizim camiada Arda gibi,Aydın gibi,Sabri gibi içimizden çıkan bizden daha çok G.saraylı adamlar küfür edile edile gönderiliyor bu tahamülsüzlüklerden.

Evet evet sen rahatça git Antu'ya falan orada kime ne annaltırsan anlat.

Ne anlatmaya çalışıyorsun dostum sen..E tabi bilip bilmeden her bka yorum yapma gereği hissedersen böyle saçmalarsın....Antuymuş hadi len ordan..

bizde yetenekli adam cok

ama takim oyunu ve is ahlaki olan topcular lazim

insallah engin bunlari gelistirir kendinde

Bu sezon ki adamım. Derbilerde Arda'nın aksine takımı costuracak. Maliyeti atla deve degil. Harika bir risk.

Cevap: Engin Baytar'ın Transferi İçin Görüşmelerine Başlandı

Kazım muhabbeti yapanlar için söylüyorum bunu; herkesin düşüncesi farklı bu konuda, ben de Kazım'ın yardımcı forvet dışında hiçbir pozisyonda yararlı oynayamaz, aynı Pino gibi. Fakat ben Fatih Terim'in Kazım'ı keseceğini hiç düşünmüyorum, bir şekilde oynatır onu.
hayret sana katılıyorum. kazım bencede yardımcı forvet gibi forvet arkası oynar. birtane forvet kesin şart..

bu engin tam olarak kac yaşında arkadaşlar? baktımda 28 gösteriyor ama 26 diyenler var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt