Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Engin Baytar ile 4 Yıllığına Anlaştık

bundan sonra bize destek vermek dusar fatih hocadan vardir bir bildigi bize laf dusmaz

Cikarken salladigi kufurleri Fatih Terim kenardayken sallarsa ne olur acaba ? Umarim boyle bir sey yasamayiz . Cok yetenekli ama manyak bir oyuncumuz oldu umarim basarili olur . Her seye ragmen olumlu bakiyorum bu transfere zira yerli konusunda elimiz cok kisitliydi .

Ne hareketli bir gece böyle yahu. ( :

Engin yetenekli bir oyuncu.Umarım kendisini toparlar,geçmişte yaptıklarını tekrarlamaz,kendisi için yeni birsayfa açıp,takımımıza katkıda bulunur.

Hayırlı olsun.

Mustafa Sarp gittiyse basligi degistirelim.

Engin'in gelmesinin kimsenin umrunda olacagini sanmiyorum, Mustafa Sarp'in gitmesi Drogba etkisi yapar. :D

Engin iyidir, yeteneklidir, hırslıdır birazda kafadan çatlaktır :D o kadar da olsun :D

trabzonun yerinde olsam , Mustafa Sarpsız 1 milyon isterdim , mustafa sarpla birlikte 4 milyon isterdim :D

Arkadaslar Kazım ın sol kanatta yedeği olur değil mi bu adam? Fatih Terim'in sağı solu belli olmaz çünkü sizce nasıl olur? Keita sag Kazım sol derken düzeni bozmasın ?

şahsen ben sevinmemiştim taaki mustafa sarpın gittiğini duyana kadar.

ulen bursayada pinoyu teklif etseler.

Terim varken o hareketleri yapmak yemez bu bir.

Bizde basarili olamaz, bu tavirlarina devam ederse, futbol kariyeri biter bu iki.

Kendisi biraz aklini kullanirsa, burada sevgi görebilir, yoksa gidecegi yer Konyaspor falan olur.

Engin'de yetenek var, sadece tavirlarini degistirmesi gerekiyor, biraz akilliysa degistirir.

Hasan Şaş havasında bi adam gibi sanki gerek mevki gerek kavgacı yapısıyla :)

Cikarken salladigi kufurleri Fatih Terim kenardayken sallarsa ne olur acaba ? Umarim boyle bir sey yasamayiz . Cok yetenekli ama manyak bir oyuncumuz oldu umarim basarili olur . Her seye ragmen olumlu bakiyorum bu transfere zira yerli konusunda elimiz cok kisitliydi .

FT küfürmü sallamak? Mike Tysona sallamak daha kolay,FT sallamak yürek ister.istersen psikopat ol,istersen deli

Hagi yi adam eden onu da adam eder olmadı şöyle bir söz var bilirmisin... nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdirle uslanmayanı hakkı kötektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt