Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Engin Baytar ile 4 Yıllığına Anlaştık

Şimdiden yazayım adam olur kendini sadece futbola verirse ardayı aratmaz ve en sağlam transferimiz olur o kadar net söylüyorum ama düşük bir ihtimal çünkü büyük arızaları var ama fatih terim gibi bir faktör var bellide olmaz ...

Ben Engin'i Iniesta tarzinda oynatmamiz gerektigini düsünüyorum, Selçuk, Melo ve Sabri/Eboué yaratilicik anlaminda biraz eksiklik hisseder. Engin, Selçuk ve Melo üçlüsü bence çok iyi olur.

Bu arada beyler daha önce verildi mi bilmiyorum mazur görün benden gelsin :)

[video=youtube;NDpMa-WHi3M]https://www.youtube.com/watch?v=NDpMa-WHi3M[/video]

ahahahaha..

Ben Engin'i Iniesta tarzinda oynatmamiz gerektigini düsünüyorum, Selçuk, Melo ve Sabri/Eboué yaratilicik anlaminda biraz eksiklik hisseder. Engin, Selçuk ve Melo üçlüsü bence çok iyi olur.
engin asıl öyle oynuyo zaten engin kanat değil asla ama kanattan içeri katediyo yani.özelliği bu.

valla adam olmazsa bizden gideceği yer ya düşmeye oynayan bi takım yada bank asya olur

kazıma uygulanan tarzda sert bir sözleşme metni imzalatılmışdır kımıldıyamaz öyle trabzondaki gibi..terim adam eder onu..hayırlı olsun..

bu arada sol tarafda kazım oynayamaz,keita tam verimli olamaz ama oynar,engin alternatifdir sol için ama banko değildir..

engin asıl öyle oynuyo zaten engin kanat değil asla ama kanattan içeri katediyo yani.özelliği bu.

4-3-3 ün kanatlari zaten içeri katledip, içeri kosu yapip gol aramasi lazim, kanatlarin golcü olmassa sikinti yasarsin zaten, kagit üzeri bu adamlar yinede kanat olarak görülyyor.

Engin'i Selçuk ve Melo'nun yanina monte edelim diyorum ben.

Kötü bir oyuncu değil. Aksine yetenekleriyle en kaliteli 10 ismi arasında diyebilirim. Ortada bir "Ama" var ki bu çok önemli. Kendisi bugüne kadar ayrıldığı tüm takımlardan sorunlu bir şekilde kadro dışı kalarak veda etti. Bunu son kez Trabzonspor ile yaşadı. Bu konuda bize tek güven veren merci, tabii ki Fatih Terim. İmparator, Engin Baytar'a elinde ki cevherin kıymetini iyi anlatabilirse, bu yılın önemli transferlerinden olacağı su götürmez bir gerçektir.

İki taraf adına hayırlı olsun.

Adam 1 milyon Euro'ya geldi, hala mırın kırın ediyosunuz. Riskse risk, kumarsa kumar. Atla deve degil ya. Hagi ben Kazımı adam edicem dedi ve etti. Terim'de Engini adam edecegim diyor, o'da edicek. Bu arma bu forma kimleri adam etmedi ki.

Çok riskli bir transfer burası öyle artistlik kaldırmaz burası Galatasaray..

Umarım Kazım gibi asaletinle formanın kendine gelir..

arkadaşlar yeri değil gerçi ama sizce elmander sol açık oynar mı ? sağ açık oynamışlığı var,solak futbolcu.Sağdan gelen ortalara arka direkte iyi bitirici de olur,güçlü,hızı yeterli.Kotarabilir mi sizce ?

Keita ya çok sevmeme rağmen iki arıza transferi ettik. her ne kadar Keita yı Baytar ile aynı kefeye sokmasamda, bana öyle geliyor. umarım iyi verim alınır Enginden. Keita oynar ama geç gelir huzursuzluk çıkarır. pas verecek adam seçer vb. baytarın arızalarını saymaya gerek yok. devre arası satış listesine koymasak iyidir ama Fatih hoca burda gösterecek hocalığını bakalım Engin takım oyuncusu yapabilecekmi

10 Numara Transfer, hayırlı olsun. Hoşgeldin Engin Baytar. Allah bu kutsal formayı layıkıyla tasımak nasip etsin sanada.

Pek çok tanıdığım,Engin'in Avni Aker'de oynadığımız trabzon maçında -Servet'i resmen bakkala gönderdiği maçdan bahsediyorum- O gün bir çok kişi ''bize böyle bir adam lazım'' demişti.Şimdi aynı kişiler işte bu transfer kötü oldu diyor.

Engin yetenekli bir futbolcu hemen önyargıyla bakmamak lazım.Ben yararlı olacağını düşünüyorum.Zaten Engin'in son şansı bu...İyi değerlendirecektir eminim.

Pek çok tanıdığım,Engin'in Avni Aker'de oynadığımız trabzon maçında -Servet'i resmen bakkala gönderdiği maçdan bahsediyorum- O gün bir çok kişi ''bize böyle bir adam lazım'' demişti.Şimdi aynı kişiler işte bu transfer kötü oldu diyor.

Engin yetenekli bir futbolcu hemen önyargıyla bakmamak lazım.Ben yararlı olacağını düşünüyorum.Zaten Engin'in son şansı bu...İyi değerlendirecektir eminim.

Kazim geldiginde karaktersiz deniyordu, hiç bir farklari yoktu bügün Engin'in gelisiyle.. simdi adam Melo'yu karsiliyor vs vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt