Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Cevap: Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Bu yorumları yaparken Engin olduğu için acımasızca yapıyorsunuz bence.. Az evvel'de sordum sana'da sorayım. Hagi tükürdüğünde aynı tepkiyi Hagi'ye verip aynı sözleri sarf ettin mi.? Yoksa "Abi Hagi yapıyosa doğrudur.." dedin.? Hangisini dedin.?

tabiki aynı tepkiyi verdim. hatta final macında yumruk atıp bizi 10 kişi bıraktıgındada.

Hagi'ye kontratı feshedilip kovulsun defolsun gitsin dediklerine inanmıyorum , Engin'e dediler

çünkü Galatasaraylılık duruşları futbolcuya göre değişiyor onların :yenieek:

hasan şaş ondan daha agresifti hangi macta hakeme saldırdı.

34.jpg

konuyu kitleyebilirmiyiz sayın modlar

8-10 civarı diyordum kurallara vakınca ceza normal kendi takım oyuncum diye ayrı muamele bekleyemem kurallar neyse o umarım bu bir milat olur ve herkes hakettiği ceza verilir şikeye 3 maç dgl ömür boyu, ırkçılçığa 2 maç dgl 8 maç verilir...

8-10 civarı diyordum kurallara bakınca ceza normal kendi takım oyuncum diye ayrı muamele bekleyemem kurallar neyse o umarım bu bir milat olur ve herkes hakettiği ceza verilir şikeye 3 maç dgl ömür boyu, ırkçılçığa 2 maç dgl 8 maç verilir...

Az önce bunu yazdım ve şimdi diğer cezaları okudum..

1-Aykut kocaman hakeme aynı tezgahın içindesin dediyse ki sevk edildiğine göre dedi.. Bu fiziki müdahaleden daha ağırdır.. doğrudan şike yapmakla suçlamaktır en az 8 maç men edilmesi gerekmektedir... (Ama bir futbolcuya hemde taraftarı tarafından suçlu görülen futbolcuya 11 maç dayamak kolay, TD'yi 11 maç men etmek yer mi?)

2-Sadri Şener 21 gün hak mahrumiyeti almış ve TS'ye 50 bin tl ve Sadri'ye 15 bin tl para cezası Aykut'un cezası ise 10 bin tl hangi açıklama daha sert? Aykut'un tezgah suçlaması mı? Sadri'nin kayırma suçlaması mı? Sadri 20 gün hak mahrumiyeti demiştim engin 8-10 maç demiştim hemen hemen adil cezalar nedense "Fenerbahçemiz"in cezası tek adil olmayan ceza..

Duruş duruş duruş, ne duruşundan bahsediyosunuz lan! Yeter be.. Bıktım sizin bu cici kız ayaklarınızdan..

Adamlar şike yapar, şikeyi örtmek için federasyon, başkan değiştirilir, şike yapan o hödük çıkar gene sağı solu tehdit eder, onların yerden bitme şerefsiz topçuları ligi birbirne katar tık çıkmaz, Kendi futbolcunuzun yaptığı hatada duruş diye ötüp durursunuz..

Ne duruşu, savaşın tam ortasındayız. Türkiye süper ligi cami de vakıfta hayır kurumu da değil. Her türlü pisliği, çamuru içinde barındıran, marka değeri yerin dibine girmiş, cümle aleme şikenin koruyucuları şeklinde nam salmış bi organizasyon artık.. Burada her boka yol verdiler, cezaya gelince de sadece bizim armayı taşıyan topçuya tarihi ceza verdiler.

Bu takıma kupa verirken bile götüne 30 cm büyüklükte fitil girmiş gibi zorlanan ayı yavrularının verdiği karara boyun eğmiyoruz, boynumuzu eğip başımıza pollyanna kesilenlere de saygı duymuyoruz. Lanet olsun böyle düzene de adalete de muhalif gözükecem diye her daim topçusunu, takımını çakallara karşı satan sözde taraftara da...

------------

Engin sayesinde hata ile suç arasındaki farkı anladık.

Suç; ırkçılık yapmak, şike yapmak, hakemi tehdit etmek,

Cezası : yok.

Hata: hakeme itiraz etmek. şikeye itiraz etmek. hakkını savunmak

Cezası : 11 maç

------------

Engin sayesinde hata ile suç arasındaki farkı anladık.

Suç; ırkçılık yapmak, şike yapmak, hakemi tehdit etmek,

Cezası : yok.

Hata: hakeme itiraz etmek. şikeye itiraz etmek. hakkını savunmak

Cezası : 11 maç

hakeme küfür etmek karttan sonra hakeme saldırmak desen daha doğru olurdu

engin büyük bir cezayı hak etti evet ama orantılı davransın pFBdk

şikecilere ceza yok, ırkçılara ceza yok, engine 11 maç. art niyet ararım burda tabii.

Duruş duruş duruş, ne duruşundan bahsediyosunuz lan! Yeter be.. Bıktım sizin bu cici kız ayaklarınızdan..

Adamlar şike yapar, şikeyi örtmek için federasyon, başkan değiştirilir, şike yapan o hödük çıkar gene sağı solu tehdit eder, onların yerden bitme şerefsiz topçuları ligi birbirne katar tık çıkmaz, Kendi futbolcunuzun yaptığı hatada duruş diye ötüp durursunuz..

Ne duruşu, savaşın tam ortasındayız. Türkiye süper ligi cami de vakıfta hayır kurumu da değil. Her türlü pisliği, çamuru içinde barındıran, marka değeri yerin dibine girmiş, cümle aleme şikenin koruyucuları şeklinde nam salmış bi organizasyon artık.. Burada her boka yol verdiler, cezaya gelince de sadece bizim armayı taşıyan topçuya tarihi ceza verdiler.

Bu takıma kupa verirken bile götüne 30 cm büyüklükte fitil girmiş gibi zorlanan ayı yavrularının verdiği karara boyun eğmiyoruz, boynumuzu eğip başımıza pollyanna kesilenlere de saygı duymuyoruz. Lanet olsun böyle düzene de adalete de muhalif gözükecem diye her daim topçusunu, takımını çakallara karşı satan sözde taraftara da...

:tiphat::yenieek::ayatollah:

Üst Alt