engin şişman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

engin şişman

Adamlığını sormadık futbolunu sorduk Engin ŞİŞMAN ın Hamza Hamzaoğlu fanı olabilir belki.
Adamlık sana uzak bir sıfat sormaman normal sayende bir gecede 40 like aldım neden? Doğruları söyledim diye, ne söyledim? yumuşak naif boş beleş rujlu (futbol cahili bile demedim senin futbol konuştuğun yerde lafını bile etmem futbola ihanet olur) yasin yazdım like lari kaptım. :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Adamlık sana uzak bir sıfat sormaman normal sayende bir gecede 40 like aldım neden? Doğruları söyledim diye, ne söyledim? yumuşak naif boş beleş rujlu (futbol cahili bile demedim senin futbol konuştuğun yerde lafını bile etmem futbola ihanet olur) yasin yazdım like lari yaptım. :)

Ne diyon la like almakla futbol zekanın iyi olduğunu mu sanıyon Şişman.Sana 100 like verseler kendini Paris Hilton sanardın herhalde.

Bu arada bu kit kardeşe anlatamadım hatta forumada anlatamadım sneijder düşmanı değilim BU FUTBOLCU KADROSU İLE BAŞARILI OLAMAZ DEDİM DEMEYE DE DEVAM EDECEĞİM. Sneijder gider 4-4-2 ye dönersek başarı ve iyi futbol gelir yoksa yanına fırtına gibi 2 kanat 2 orta saha almazsan hele hele poldi gibi eli belinde adamlarla oynatırsan hiç bir halt olmaz.

Bu arada bu kit kardeşe anlatamadım hatta forumada anlatamadım sneijder düşmanı değilim BU FUTBOLCU KADROSU İLE BAŞARILI OLAMAZ DEDİM DEMEYE DE DEVAM EDECEĞİM. Sneijder gider 4-4-2 ye dönersek başarı ve iyi futbol gelir yoksa yanına fırtına gibi 2 kanat 2 orta saha almazsan hele hele poldi gibi eli belinde adamlarla oynatırsan hiç bir halt olmaz.

4-4-2 kimi oynatacaksın şişman kadronda doğru düzgün futbolcun mu var bebiş diyen engin.

Üst Alt