enver aysever | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dönsünlerde kendi götlerine bir baksınlar ne kadar açık ne kadar kapalı. Ülker basketbolun mirası ile avrupada iş yapar bir takım oldular. Ülker basketbolunda ateşleyicisi Efes Pilsen rekabeti olmuştur bahse konu zaman aralığında. Bi halt yapmadan ezeli rakip oldular Efesle. Ergin hoca ise basketbol adına az bulunan bir hoca karakteridir. Tapındıkları Obradovic e olan saygıyı Ergin hoca da hak ediyor.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

bom boş bir herif. medyada 1 tane bile aklını yitirmiş holigan galatasaraylı bulamazsın ama holigan fbjk li kaynıyor. adamlar işlerinin gereğini olan objektif olmayı bir türlü başaramıyor. ergin hoca bunları başarılarıyla ezdikçe bunlar kuduruyor sonra da nefretlerine kılıf arıyorlar işte zavallı şekilde.

türkiyede siyasi görüş ve takım tutma işi zıvanadan çıktı

profesyonelce relax şekilde işini yapan kimse kalmadı gerçekten

herhangi bir konuda bu kadar fanatizm hem saçma hem tehlikeli
bu konuda diğer camialardan çok farklıyız. medyadaki çoğu galatasaray yorumcusu diğer takımlara düşmanlık yapmadan gayet objektif yaklaşıyor olaylara. fb, bjk ve ts nin çoğu yorumcusu fanatizmle olaya yaklaşıyor. bizim yorumcular tam tersi bizi daha çok eleştiriyor.

konuşma tarzı bile rahatsızlık verici. rahat konuşabilse bize karşı neler diyecek tahmin edebiliyorum

Galatasaray'dan tamamen bağımsız konuşuyorum, kesinlikle haklısın. Şuan malum kesmin elindeki güç bunların elinde olsa bizi şeyimizden tavana asacak tipler. İzmir Belediyesinde aldığı ihaledeki rezilliği de hatırlıyorum 2021'de. Kısaca 5 dolar etmez.

Üst Alt