# Enver Cenk Şahin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Enver Cenk Şahin

cenk-%C5%9Fahin-555x312.jpg

Doğum Tarihi:22/09/1994
Kulüp: Başakşehir FK
Mevki: Sağ kanat/sağ forvet

Yetenek olarak diyecek bir laf yok zaten, U20'de de en iyi isimlerden biriydi takımızda ki, karakter olarak biraz sıkıntılı gibi duruyor ama henüz genç ve iyi bir eğitimden geçerse büyük bir takımda düzelir.

Forvet'de ki yetenek sorununu çözmek için düşünülmeli derim.​

Son düzenleme:
Öyle diyorlar ama sene başı Fener'den teklif aldı, yedek kalmak istemiyorum diye de reddetti.

Bunu diyebilen adam mantıklı bir insandır. Yani törpülenebilir bazı özellikleri.

Bence yeni Sercan,yeni Yigit,yeni Yasin olur.Bu ligden oyuncu almayalim mumkunse.Sercan Sararer daha mantikli bence.En kotu Almanci bile is yapiyor bizim ligde

Edit:Bu arada almanci olmasi sebebiyle Yasin'den umitliydim ama olmadi.

Son düzenleme:
Türkiyeden yerli alinmaz, aslinda hic topcu alinmamasi lazim.

Yerli alacaksak Almanya,Hollanda, Belcika gibi avrupa ülkelerinden arayip sorusturacaksin.

bu çocuk hasta fenerli. Twitter'da eskiden Gsye baya hakaret etmişti eğer bunu isteyen varsa diye söyledim. Seneye layık olduğu fener'e gider zaten çokta iyi oyuncu değil.

St. Pauli, Deniz Naki'ye açılan davada eski oyuncusuna destek olmak için sahaya 10 oyuncusuyla Naki yazılı formayla çıkacak.

11'de olan Enver Cenk Şahin, terör örgütü propagandası nedeniyle dava açılan Deniz Naki'nin adıyla sahaya çıkmayı kabul etmedi.

St. Pauli'de Almanya doğumlu 18 yaşındaki Türk oyuncu Ersin Zehir de Cenk Şahin gibi Naki adıyla çıkmayı kabul etmedi.

CuGUXGIWEAAPDwA.jpg

:hat:

Üst Alt