EPL 15/16 H:33 | Sunderland 0-2 Leicester City | M.S | 10 Nisan | Lig TV 3 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 15/16 H:33 | Sunderland 0-2 Leicester City | M.S | 10 Nisan | Lig TV 3

Seneye küme düşebilirler o yüzden doyasıya sevinmeyi hakediyorlar. Leicester taraftarlarıyla sohbet etmeyi çok isterdim

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seneye küme düşebilirler o yüzden doyasıya sevinmeyi hakediyorlar. Leicester taraftarlarıyla sohbet etmeyi çok isterdim

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seneye küme düşmeleri için baya saçmalamaları lazım

Premier Lig sayesinde dünyanın gelirini alacaklar+ŞL gelirleri+kadrodaki oyuncuları tutamasalar bile yüz milyon euroları geçecek bonservisler

Yani bu kadar olağanüstü gelirlerle küme düşecek takımı sıfırdan kursa kuramazlar

Seneye küme düşmeleri için baya saçmalamaları lazım

Premier Lig sayesinde dünyanın gelirini alacaklar+ŞL gelirleri+kadrodaki oyuncuları tutamasalar bile yüz milyon euroları geçecek bonservisler

Yani bu kadar olağanüstü gelirlerle küme düşecek takımı sıfırdan kursa kuramazlar
Küme bile düşebilirler yazacaktım bile yazmayı unutmuşum. İlk 7ye falan girseler seneye yine iyi. mahrez vardy falan hep gidecek. yerlerine alacakları adamlarla ne kadar takım olabilecekler muamma ki zaten herşeyin parayla olmadığını kanıtladılar

En fazla ne aşağısı ile ne de yukarısı ile alakası olmayan bir takım olurlar seneye.

Öyle düşme falan olmaz. Swansea,WBA,Stoke vs gibi olurlar maksimum. Manyak para akacak kulübe bir kere lig bitince.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt