EPL 16/17 H:1 | Hull City 2-1 Leicester City | M.S | 13 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 16/17 H:1 | Hull City 2-1 Leicester City | M.S | 13 Ağustos

Adamlar bir ilki basardi. Bir önceki sezon EPL de sampiyon olan takim ertesi sezonun ilk macini hic kaybetmemis simdiye kadar.

Ben beraberlik ile baslarlar diye tahmin etmistim ama yenilmisler. Daha cok erken birseyler demek icin ama gecen sezon gibi olmayacagi apacik ortadaydi yani.

Benim icin bir soru vardi Leicester hakkinda, yukarilarda yani 1-8.sira arasinda mi kalacaklar yoksa iyice kopup bu sezon hir bir rol oynamayacaklar mi.

Son düzenleme:
Adamlar bir ilki basladi. Bir önceki sezon EPL de sampiyon olan takim ertesi sezonun ilk macini hic kaybetmemis simdiye kadar.

Ben beraberlik ile baslarlar diye tahmin etmistim ama yenilmisler. Daha cok erken birseyler demek icin ama gecen sezon gibi olmayacagi apacik ortadaydi yani.

Benim icin bir soru vardi Leicester hakkinda, yukarilarda yani 1-8.sira arasinda mi kalacaklar yoksa iyice kopup bu sezon hir bir rol oynamayacaklar mi.

Kantenin yerini dolduramadilar

Üst Alt