EPL 16/17 H:9 | Chelsea 4-0 Manchester United | M.S | 23 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 16/17 H:9 | Chelsea 4-0 Manchester United | M.S | 23 Ekim

Bu ingiliz stadlarinda cok guzel atmosfer oluyor. Seyircilerin yakinligi mi , kamera acisi mi bilmiyorum ama begeniyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Blind = Tarik

5684caeac03c0e58082ce7a2

Bir iki mac harici evet izleyemedik. Mancini doneminde Kopenhagen ve Bursa harici aklima gelmiyor

Hatirlayan varsa hatirlatsin

2 Juventus macinda ne oynadi takim? Tek tek mac saymak mi gerekir bunun icin. Iyi bir calisma yapilsa en az 40 mac cikar.

Bir maglubiyetten sonra ne dram yaptiniz arkadas ya :2aloh1:

Acik acik diyin iste 1 maglubiyet aldik, bunu bekliyorduk ve simdi artik Terim gelsin diye. Cünkü bu davranislarin baska bir aciklamasi yok. Terim döneminden beri iyi oynamadik nedir, yuh.

Tam tersi, Terim döneminde top oynamiyorduk.

2 Juventus macinda ne oynadi takim? Tek tek mac saymak mi gerekir bunun icin. Iyi bir calisma yapilsa en az 40 mac cikar.

Bir maglubiyetten sonra ne dram yaptiniz arkadas ya :2aloh1:

Acik acik diyin iste 1 maglubiyet aldik, bunu bekliyorduk ve simdi artik Terim gelsin diye. Cünkü bu davranislarin baska bir aciklamasi yok. Terim döneminden beri iyi oynadim nedir, yuh.

1. Onceki yorumlarima bak Terim'in bizde tdlik misyonu bitti diye kicimi yirttim

2. Juventus'a karsi sonuc olarak iyi ama oyun olarak vasat oynadik.

3. Lutfen iyice suzdukten sonra yorum yap.

1. Onceki yorumlarima bak Terim'in bizde tdlik misyonu bitti diye kicimi yirttim

2. Juventus'a karsi sonuc olarak iyi ama oyun olarak vasat oynadik.

3. Lutfen iyice suzdukten sonra yorum yap.

2. yazdigin komedi olmus. Arkadas bu taraftar ne oldugunu ögrenmeli artik, haddini bilmeliyiz. Sen Juventus'a karsi basa nasil kazanacaktin onu bir acikla? Nasil oynayacaktin?

Napoli'ye rezil oynayan Besiktas kazandi diye günlerdir öven sensin, biz JUVENTUS'A kötü oynayinca iyi oynamadik oluyor sadece he? Galibiyet konusulmuyor..

Neyse, diyecek birseyim yok.

Son düzenleme:
Üst Alt