EPL 17/18 H:16 | Manchester United 1-2 Manchester City | MS | 10 Aralık | S Sport - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:16 | Manchester United 1-2 Manchester City | MS | 10 Aralık | S Sport

Premier Lig gibi makas aralığının bu kadar az olduğu ligde, üstelik hemen her maçta ezici futbol oynayarak 16 maç 46 puan yapmak inanılması güç bir şey.

2003-04 Arsenal veya 2004-05 Chelsea bile bu kadar dominant değildi.

Uzun saçlı, bebek yüzlü, kel ve sakallı farketmiyor. Her haliyle ateş ediyor. Dünya'nın en iyi orta sahası.

DQs4Rh7X4AEFe4I.jpg:large

Maçı biraz izledim tempo zirvelerde, topun oyunda kalma süresi bizim ligle mukayese kabul etmez düzeyde, hakem oyunu hiç kesmiyor lig organizasyonları çok iyi seyirci her maça geliyor.

ben ronaldo zamanında severdim manchester unitedı,mourinhodan ötürü tabiki yine seviyorum.ve bi avrupa maçı olunca da desteklerim ama manchester city ciddi sempati duyulcak bi takım kurdu.

dahası manchester city oyuncularının fernandoya büyük bi sevgisi var.yani citye karşı boş değilim ve başka futbolcular da kaparız belki ilerde cityden.

city güle oynaya sampiyon oldu diyebiliriz.

rashford-lingard-martial gibi adamlara karsilik gabriel-aguero-de bruyne-sterling gibi adamlari var city'nin. kalite farki inanilmaz bence.

Manu her sene tonla adam alıyor oynayanlara bakalım asırlık Young-Valencia-alt yapı ürünü lingard-roshford-yine kendi bünyesinden Smalling - yarı yedek yarı as herrera... Bu herifler Fergusondan sonra berbat bir yönetim şekline büründü.. Son yıllarda kadroya katılıp da düzenli oynayabilen Matic-Lukaku Pogba.. Her transfer dönemi sansayonel geçiyor ama sonuç 0.. Şu takımdan alıp da City'ye bir oyuncu koy desen heralde de gea dışında kimse elini sürmez..
City makine gibi bir takım oldu.. De Bruyne Ndiaye gibi paslar atmasaydı en az 2 tane daha sallardı..

Üst Alt