EPL 17/18 H:2 | Swansea City 0-4 Manchester United | MS | 19 Ağustos | S Sport - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:2 | Swansea City 0-4 Manchester United | MS | 19 Ağustos | S Sport

Shitty den cacik olmaz knk

Kaliteli kadroları var m8

Artı bu transfer gerçekleşirse arsenali ezip geçerler malesef

MAIN-Alexis-Sanchez-MOCKED-UP-as-Manchester-City-player.jpg

Biri 4 diğeri 6. olur.

arsenal ilk 4 girer bu yıl zatende united ilk 2 gibi gözüküyor şuan . takım oturmuş mourinho nun istediği tarza oynuyorlar maticde geldi orta saha güçlendi tek problem sol bek orda da blind idare ediyor . rakiplerden örnek vereyim chelsea evinde burnleye kaybetti , spurs lige yeni yükselmiş newcastle karşısında shelvey kırmızı kart görene kadar zorlandı , liverpool 3 gol yedi watford dan adamların forveti okaka , city 60a kadar ligin en kötü kadrosu olan brightona gol atamadı attıkları golde de hatası var defansın

bu yıl conte kovulur arsenal ilk 4 girer ,liverpool şampiyonlar ligine kalırsa çok net kötü yerde bitirir ligi . buyuk ıhtımal ilk 3 spurs united city gibi olacak spurs bir adım önde

Skor yanıltmasın Manu bu yapıyla şampiyonluğa oynayamaz.

Swansea da küme düşer muhtemelen bu sezon.

Yanlışlıkla beğendim düzeltmeye çalışırken de teşekkür ettim nasıl oldu ben de bilmiyorum :D

Swansea o kadar da kötü değildi ya bir anda kopup 3 tane yiyene kadar zorladılar Manu'yu baya formda bir Llorente olsaydı beraberliği koparabilirlerdi bence.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt