EPL 17/18 H:8 | Liverpool 0-0 Manchester United | MS | 14 Ekim | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:8 | Liverpool 0-0 Manchester United | MS | 14 Ekim | S Sport

Mourinho sevsem mi dövsem mi, öyle bir teknik direktör. Oynattığı oyun rezil dersin ama baktığın zaman çok akıllıca bir oyun. Aşırı baskı yemeden rakibi kitliyor adamın taktiği

Evet ama o pozisyon dışında bu nasıl kaçar dediğin başka pozisyon yok. Liverpool topa daha fazla sahip, üstün görünüyor ama ceza sahasına toplasan belki üç kere girebilmiștir. Yine Manu çok iyi geldi atabilirdi.

Katiliyorum. Mou'nun muhafazakar oyunla basarili olmasini seviyorum. Inter zamani ozellikle hayrandim.

Ama bu mac bence yapmak istedigini yapti dersek yanlis olur. 1 tane bile "Bu nasil kacar?" dedirten pozisyon vermemesi lazim cunku.

Katiliyorum. Mou'nun muhafazakar oyunla basarili olmasini seviyorum. Inter zamani ozellikle hayrandim.

Ama bu mac bence yapmak istedigini yapti dersek yanlis olur. 1 tane bile "Bu nasil kacar?" dedirten pozisyon vermemesi lazim cunku.
Rakip Liverpool olunca o bir, belkide maç sonuna kadar iki hatta üç pozisyonu vermemek zor. Adamların ileri de tek başına pozisyon yaratabilecek üç tane oyuncusu var, Coutinho bu konuda dünyanın en iyilerinden.

Üst Alt