EPL 18/19 H:20 | Liverpool 5-1 Arsenal | MS | 29 Aralık | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 18/19 H:20 | Liverpool 5-1 Arsenal | MS | 29 Aralık | S Sport

11.png

676.png
1524776345132-png.21146
602.png

qdu9u28p.png

İngiltere Premier Lig 2018/19 Sezonu 20.Hafta
Liverpool - Arsenal
Anfield Road
29 Aralık
20.30

Bizim lig tatilken futbol hasretimizi böyle dindireceğiz.. Arka arkaya 2 müthiş maç arsenali yenerse bu iş %100 biter city southampton gidecek çok zor maç.. Bir sonraki hafta city-liverpool müthiş bir fikstür bizleri bekliyor ligin kaderi çizilecek

1730010_Arsenal.jpg

Arsenal'de Welbeck ve Mustafi yüksek ihtimalle yetismez. Bellerin ve Mkhitaryan kesin yok.

1 puan sampiyonluk kadar degerli sayilir Arsenal icin. Liverpool icin belirleyici bir mac. Arsenal'in kaybedecek bir seyi yok.​

1730010_Arsenal.jpg

Arsenal'de Welbeck ve Mustafi yüksek ihtimalle yetismez. Bellerin ve Mkhitaryan kesin yok.

1 puan sampiyonluk kadar degerli sayilir Arsenal icin. Liverpool icin belirleyici bir mac. Arsenal'in kaybedecek bir seyi yok.​

Mustafi ve bellerin mallarının olmaması arsenal adına büyük şans.
Bu iki mal defansta sürekli hata yapıyor.

Ayrıca mkhitaryan filan arsenalin oyuncusu değil.

Liverpool maçı rahat alır.

Licthsteineri ben Bolusporda oynatmam o derece. Ben Juventusun maclarini izlememisdim pek ama bana denilen tamamen tersi cikti. Dengesizin teki 4. lig topcusu
Futbolu biraksan yeridi lan

Adamlar neol tatilini kisa tutuyor neol bitiyor maclara devam ediliyor. Adamlar prof. cünkü adamlar yapti ise sadik. Fikstür neolden hemen sonra mac var yaziyorsa cikip oyniyacaksin. Bizim ligde neol tatiline daha erken cikabilmek icin bilerek ceza yiyor bazilarida hastayim diyor.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

arsenal'in işi zor. tottenham, manu, city, licester gibi deplasmanlar olsa kafadan kaybederdi arsenal. arsenal'in tek umudu liverpool gibi loserler loseri bi takımla oynayacak olması. o yüzden arsenal'i %55 oranında daha yakın buluyorum 3 puanlara

Üst Alt