EPL 18/19 H:7 | West Ham 3-1 Manchester United | MS | 29 Eylül | S Sport - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 18/19 H:7 | West Ham 3-1 Manchester United | MS | 29 Eylül | S Sport

Demek ki ingilizce yazsaymışım insanlar alakasız bir alınganlık ve polemik kaygısıyla saçma sapan saldırılarda bulunmazmış. Sanki herkes sabah akşam aynı şeyle yatıp kalkıyor, sadece bizim ülkede futbol oynanıyor. İki üç kelam futbol ile ilgili yazı filan okunsa kullandığım tabirlerin ve Mourinho ile Ancelotti eleştirilerinin dünyadan esinlendiğini görülebilir.

Okuduklarını anlamayan, hatta iki fikir ortaya koyamayan insanlar beni ciddiye alsa ne olur almasa ne olur. Her mesaja parantez mi koyalım şuna yönelik değil diye. Bence fedailer kendilerini sorgulamalı taktik, ego vb kavramlar duyunca neden sürekli efendilerine söylendiğini zannediyorlar. Oysa Ancelotti Münih'te oyuncuları ile yaşadığı ego savaşı yüzünden, Mourinho ise Pogba ile girdiği ego çatışmasından eleştirildi. Olay buydu ve basitti.

Ama konu o ise daha önce söylediğim gibi tekrar söylüyorum ki bu ülkede kimse Terim'den daha başarılı olamaz. Yetersiz olduklarından değil ama olamazlar. Ama evet dünyada dönem başka hocaların dönemi.

Wesley Sneijder ve Brumayla egosu yüzünden kavga eden adamin şakşakçisi olup öbür hocalari egolariyla ilgili eleştirmek biraz komik aslinda, ama neyse sen haklisin. Hürmetler..

Sneijder konusunda da Tudor'u gömdüğümü bilmiyormuş gibi davranma. Daha lig başlamadan belki de Galatasaray kariyerine mal olacak bir hata demiştim.Belki de bu bile ortada kişiye şakşakçılığın hangi tarafta olduğunu gösterir. Sahi o zaman kim Sneijder hain, paragöz gitsin diyordu?!

West Ham United'a 3-1 kaybeden Manchester United, 1989-90'dan sonraki en kötü lig başlangıcına imza attı.

Premier Lig ekiplerinden Manchester United, deplasmanda West Ham United'ı 3-1 yenilerek son 29 yılın en kötü lig başlangıcını gerçekleştirdi.

Üst Alt