Berkay Kandemir

Tecrübeli Üye
İçerdeki ilk maçımız olan Konya maçında ilk yarıda görmek istediğim skor bu,Falcaonun hattrick yapması şartıyla:)

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Moderatör
Ulan kg yok verdik ya Alisson'un sakatlanacağı tuttu fantasy'de kadromda olmasını saymıyorum bile

Soner Biçici

Kırmızı Üye
Bu Norwich bizim ligde şampiyonluğa oynar, Liverpool’dan fark yiyor. Ligler arasındaki kalite farkı çok büyük.

Ben küme düşeceklerini de sanmam. Orta sıralarda bitirirler. Çok iyi hücum kombinasyonları yapıyorlar. En kötü defansları yüzünden çok mağlubiyet alsalar bile hücum kaliteleriyle yeteri kadar galibiyet alırlar. Bence bu futbolla 6-10 arası bitirirler ligi.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Bu amca kimdi

Edit:Kulubun sahibiymis

Emre Bari

Aslan Üye
Bu Norwich bizim ligde şampiyonluğa oynar, Liverpool’dan fark yiyor. Ligler arasındaki kalite farkı çok büyük.

Ben küme düşeceklerini de sanmam. Orta sıralarda bitirirler. Çok iyi hücum kombinasyonları yapıyorlar. En kötü defansları yüzünden çok mağlubiyet alsalar bile hücum kaliteleriyle yeteri kadar galibiyet alırlar. Bence bu futbolla 6-10 arası bitirirler ligi.
o belli olmaz

kalite eksikleri çok büyük

ilk 6 dışında wolves, leicester, west ham, watford, palace, everton ve bence villa var

ilk 12-13 çok zor

daha bir de hassenhütll ile sezona ilk defa giren southampton ve her şeye rağmen benitezli newcastle var

ligde kalmaları büyük başarı bu şartlarda

Aydın Aslan

Taçsız Kral
Bu Origi'de bunların Donk'u

Hiç bir umutları yoktu ama bir anda sevdikleri bir adama dönüştü

Soner Biçici

Kırmızı Üye
o belli olmaz

kalite eksikleri çok büyük

ilk 6 dışında wolves, leicester, west ham, watford, palace, everton ve bence villa var

ilk 12-13 çok zor

daha bir de hassenhütll ile sezona ilk defa giren southampton ve her şeye rağmen benitezli newcastle var

ligde kalmaları büyük başarı bu şartlarda
Olabilir çok iddialı değilim. Geçen yıl o saydığın takımların hiç biri bu Norwich kadar etkili atak yapmıyordu bana kalırsa. Liverpool’u bayağı zor durumlara düşürdüler. Bakalım zaman gösterecek. 6-12 arası çok zorlu olacak o konuda haklısın.

Dip not: Benitez Newcastle’da değil artık benim bildiğim. Kadro kalitesi berbat takımı kendi başarısı sayesinde ligde tuttu ama değerini bilmediler.

Doruk Ata TANRIVERDİ

*•.¸♡ 𝖊𝖒𝖎𝖗 𝖘𝖆𝖙𝖔 ♡¸.•*
Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
503
liverpool icin sampi desek yalan olmaz.

Emre Bari

Aslan Üye
Olabilir çok iddialı değilim. Geçen yıl o saydığın takımların hiç biri bu Norwich kadar etkili atak yapmıyordu bana kalırsa. Liverpool’u bayağı zor durumlara düşürdüler. Bakalım zaman gösterecek. 6-12 arası çok zorlu olacak o konuda haklısın.

Dip not: Benitez Newcastle’da değil artık benim bildiğim. Kadro kalitesi berbat takımı kendi başarısı sayesinde ligde tuttu ama değerini bilmediler.
haydaaa

adamı göndermişler

iyi transfer de yok ortada onlar da zorlanır

Veysel Önal

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
o ne pastı be Salah

Danyal Artemis

AGM Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Norwich kaleyi bulabildi sonunda. 4-1