EPL 19/20 H:1 | Manchester United 4-0 Chelsea | MS | 11 Ağustos | S Sport - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
City liverpool ve spurs kadro olarak epey önde.Benim 4. sıra için adayım arsenal. city liverpool spurs arsenal sıralaması olur

futbolda teknik direktör etkisi yüzde kaç bilmiyorum ama artık eskisinden daha fazla bu kesin

robertson henderson origi milner Klopp elinde olmasa aynı etkiyi gelişmeyi gösteremezlerdi ve biz burada liverpool kadrosu vasat derdik

şu anda iyi hocaya sahip olmak çok önemli

bu iki takımda da yok şu an itibariyle

futbolda teknik direktör etkisi yüzde kaç bilmiyorum ama artık eskisinden daha fazla bu kesin

robertson henderson origi milner Klopp elinde olmasa aynı etkiyi gelişmeyi gösteremezlerdi ve biz burada liverpool kadrosu vasat derdik

Bize de bir savunma ve hücum hocasi alinsa cok iyi olur. Pozisyon oyunumuz lesh gibi. Hoca bunu artik yapmali eger CL'de basari istiyorsa. Oyuncular cogu zaman duracagi yeri hic bilmiyor.

Lampardin hocaligini yorumlamak için daha erken bence.

Adamin daha 2.ci sezonu

Üst Alt