EPL 19/20 H:2 | Manchester City 2-2 Tottenham | MS | 17 Ağustos | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu oyunla bizimkini hatta diğer ligleri bile kıyaslamak biraz ayıp. İngilizlerin futbolu çook uzun süredir bu tempoda. City tabi başka bi boyut ilk yarı hangi ara bitti anlamadım

Bu KDB geçen yıl neden oynamadı , arka planda ne oldu çok merak ediyorum.

Ondan önceki iki yıl oynadığı futbolla benim ballon d’Or adayımdı. Geçen yılsa Pep adamı neredeyse hiç oynatmadı.

Adam benim son yıllarda gördüğüm en komple futbolcu.

Defans var
Top tekniği var
Pas kalitesi çok yüksek
Uzaktan şutları hem sağ hem sol ayakla müthiş
Oyun görüşü/saha içi zekası yüksek
Çalışkanlığı çok üst seviyede
Dribbling yeteneği üst seviyede

Bu adam ne yaptı da oynamadı?

Ondan önceki iki yıl oynadığı futbolla benim ballon d’Or adayımdı. Geçen yılsa Pep adamı neredeyse hiç oynatmadı.

Defans var
Top tekniği var
Pas kalitesi çok yüksek

Nasıl ne yaptı adam sakattı işte bu kadar mı bihabersin

4-4-2’yi tersten oynuyorlar resmen

Son attiklari golde rakip sahaya 2-4-4 diye dizilmisler,zor birsey degil bu biraz calismayla olur ama de bruyne’nin golde attigi orta calismayla falan olmaz

Sirf yetenek yani istedigin kadar calis o is olmaz,de Bruyne disinda yapan yok zaten bu isi

4-4-2’yi tersten oynuyorlar resmen

Son attiklari golde rakip sahaya 2-4-4 diye dizilmisler,zor birsey degil bu biraz calismayla olur ama de bruyne’nin golde attigi orta calismayla falan olmaz

Sirf yetenek yani istedigin kadar calis o is olmaz,de Bruyne disinda yapan yok zaten bu isi

o ortayı kesmek yetenek ama o orta sahanın bek ve kanatla o paslaşmayı yapıp o kanala bir değil defalarca girmesi ise çalışma

Defans var
Top tekniği var
Pas kalitesi çok yüksek

Sakattı.

Ona rağmen 98 puan aldılar.

city müthis top oynuyor ama sampiyonlar liginde nasıl olurda final bile göremiyor bu kelin takımı ilginc

Yoruluyor adamlar. Ligleri zaten çok çekişmeli bir de envai çeşit kupa oynuyorlar, ortalama 3 günde 1 maç yapıyor adamlar. Bu sene alabilirler ama CL'yi. Bana göre en pis takım konumunda şu an City.

Biz de işte Ocak ayında Avrupa'ya veda edip haftada bir maç kazanınca kendimizi bir halt sanıyoruz.

Üst Alt