EPL 19/20 H:24 | Wolverhampton 1-2 Liverpool | MS | 23 Ocak | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yo hiç de öyle bir imam olmadı ister inan ister inanma bence Liverpool’un karakteri bize uyuyor bundan Türklerin çoğu Liverpool taraftarıdır İstanbul spiritle de alakası yok 80lerde de öyleydi
Türklerin çoğu Liverpool taraftarı falan değildir, Türkler popüler kültür sevdalısıdır 10 yıl önce çoğu Unitedlı 15 yıl önce Arsenalliydi.

Sen de ne hikmetse Liverpoollu oldun bir anda, herifler sürünürken sesin çıkmıyordu bir anda you will never walk alonela doğmuş moduna girdin. Geç bunları.

Türklerin çoğu Liverpool taraftarı falan değildir, Türkler popüler kültür sevdalısıdır 10 yıl önce çoğu Unitedlı 15 yıl önce Arsenalliydi.

Sen de ne hikmetse Liverpoollu oldun bir anda, herifler sürünürken sesin çıkmıyordu bir anda you will never walk alonela doğmuş moduna girdin. Geç bunları.
Yoo daha önce de yazdım kaptan hayranıyım gerardın bu bariz her platformda yazdım 2005 finalinde de oradaydım

Gerrardın ben de hayranıyım, Gerrard hayranı olunca Liverpoollu olunmuyor. Neyse yav en büyük Liverpoollu sensin, benim hakkımda ahkam kesme kafi.
Ahkam kesmedim be sordum liverpollu değilmişsin zaten ne diye bu kadar sinirlendin ki Liverpool işçi takımıdır liman şehridir içinden muhalif gruplar çıkarmıştır fakirdir ve en önemlisi katoliktir ve taraftarı vefakardır bu yüzden Türklere sempatik gelir asla pes etmez geri dönerler bu özellikleri bize benzer bir imam yok gördüğün gibi bunlar apaçık

Ahkam kesmedim be sordum liverpollu değilmişsin zaten ne diye bu kadar sinirlendin ki Liverpool işçi takımıdır liman şehridir içinden muhalif gruplar çıkarmıştır fakirdir ve en önemlisi katoliktir ve taraftarı vefakardır bu yüzden Türklere sempatik gelir asla pes etmez geri dönerler bu özellikleri bize benzer bir imam yok gördüğün gibi bunlar apaçık
100 m euroya transfer yapan takımlar hakkında romantizm yapmaktan kaçınalım.

Üst Alt