EPL 21/22 H:30 | Liverpool 4-0 Manchester United | MS | 19 Nisan | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
guzel bir mac olacaktir suphesiz...

liverpool cok formda. ozellikle son fa kupasi macinda mancity karsisinda aldikalri galibiyet momentumu pekistirdi kendileri adina...

4 te 4 yapmak icin bayagi adanmis gibiler... bakalim tum kupalarada taclandirma gelecek mi...

mane,thiago, luis diaz'i cok begendim son mancity macinda... bu uclu bu aksam da x faktor olurlar kanimca.

versus manu : ligin ilk yarisindaki macta liverpool adeta govde gosterisi yapmis idi.. deplasmanda 5-0 la ....

manu da ronaldo nun eksikligi kendisini bayagi hissettirecektir. araba kazasi dolayisiyla yetismesi soru isareti olan bruno fernandes macta yer alacak son yazilanlara gore...

manu icin bu macin onemi ve kalan maclarin onemi, sampiyonlar ligi potasinda yer edinmek. dolayisiyla olasi puan kayibinda bu da sekteye vuracaktir ilk planda....

bu macta liverpool galip gelirse liderlige geciyor, mancity lig macini yarin oynayacak...
liverpool'un 3 puani mancity uzerinde elbette baski olusturacaktir, bunun icin bu aksamki firssati iyi degerlendirmek isteyecektir liverpool tarafi.

fikstur olarak zor donemec. bu mac ertesinde haftasonu derbiye cikacaklar versus everton.
bu iki mactan da mutlak kayip vermeden ilerlemeleri gerek sayet sampiyon olmak istiyorlarsa.

yarista son duzlukteyiz. son 7

guzel bir mac olmasini diliyorum. iyi seyirler.

Macin 7. dakikasinda Liverpool taraftarlari Ronaldo ve esine destek olmak adina alkis tutacak deniyor, ne kadar dogru bilmiyorum.

Harry Maguire: "Her maçta kötü oynasaydım, Manchester United için hep ilk 11'de olmazdım. Her iki menajerin de beni her maçta ilk 11'e koymasının bir nedeni var."

Liverpool XI: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho, Thiago; Salah, Mané, Díaz.

Manchester United XI: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Jones, Dalot; Matic, Pogba; Elanga, Bruno Fernandes, Rashford.

Sendeyiz Kral..
148647.jpg

Üst Alt