EPL 22/23 H:12 | Arsenal 1-3 Manchester City | MS | 15 Şubat | beIN Sports 3 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Harbi bu kalenin önünde paslasmaya sinir oluyorum hele hele adamlar basarken yapılması delirtiyor beni
Arteta biraz akıllı olsa kadıköy de oynadığımız maçı açar izlerdi fenerbahçe presini nasıl kırdığımızı görüp Man City ön alan baskısını nasıl kıracağı hakkında fikri olurdu. Pas pas pas derken 3'lük oldular hocalık olarak sınıfta kaldı.

Bir de herif Pep'in yanında staj yaptı 3 yıl.
Bir de o var, tribündeki taraftarlar bile top kaybından gol geleceğini gördü kenarda hoca göremedi. Arsenal taraftarı her paslaşmada garip sesler çıkarıyordu bence kenardan müdahale etmesi lazımdı geç kaldı maçı kaybetti. Bir de şampiyonluğa oynayan takıma neden adam gibi 2-3 hamle transfer yapılmaz anlamıyorum bariz forvet eksikliği var Gabriel Jesus milli takımda sakatlandı dönüşün geç olacağı belliydi transfer dönemi 1 Ocakta açıldı paraya kıyıp 1 tane iyi forvet alsan muhtemelen bugün 10 puan bile önde olabilirlerdi.

Bilip bilmediğin konularda atıp tutma adamların finansal şikesi belgeleriyle sabit bu sene PGMOL'un hangi maçlardaki kararlar için özür diledikleri de ortada. VAR'da ofsayt çizgisi çizmeyi unutmalar, olmayan faulden gol iptal etmeler, net penaltıyı görmemeler... Neler olmadı ki. Sen git dört yaşında hangi efsane futbolcuları oynamadıkları takımlarda izliyordum ulan diye yalan uydur.
Dayı sakin ol sen biraz da

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

De Bruyne ve Haaland > Arsenal tarihi. Trossard Tomiyasu Galatasarayda oynayamaz. City yine şampiyon oldu malesef. Sezonun maçıydı kazanan bitirecekti nitekim kalite farkıyla City kazanmış oldu ve mental anlamda işi bitirdi. Gabriel Jesusun kronik oluşu takımı çok sıkıntıya soktu bu sezon.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt