EPL 23/24 H:17 | Liverpool 0-0 Manchester United | MS | 17 Aralık | beIN Sports 3 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 23/24 H:17 | Liverpool 0-0 Manchester United | MS | 17 Aralık | beIN Sports 3

Manu gayet toparlamış bence. Bu takıma kaybetmememizi başarı olarak sayiyorum. Piyasa değeri olarak dağlar kadar fark var.

Evet manu kötü degildi lakin Liverpool kadrosuna bakarsan onlar da epey vasatti..Neredeyse pozisyona giremediler nerede mane salah firmino nerede bunlar..
Tsimikas-Gravenberch-Nunez-Gakpo bunlar ancak konsol oyununda liverpoola alır kendini..
Tehlikeli bölgede neredeyse hiç aksiyona giremedi Liverpool zaten bu eksiklikten trenti en son forvete falan alacaklar.. son dk gollerinin 2-3ü olmasa Liverpool da havlu atardı sezona..
Szoboslai ve Mcallister bir hava getirdi takıma ama ben kloppun vazgecilmezi Luis diasi bile yakıştıramıyorum şu takıma.. Fırst class 2 transfer şart on bolgeye

İşte biz bu kaleciye 6 gol attık.. :D
7ca0f2d6226c2393bf520e26ab9bffc0.jpg

Yalnız Anthony o amatör savruklugunu epey atmış görünüyor.. Bu maç çok akıllı oynadı gereksiz çalım yok neredeyse her topu içeriye güzel bıraktı soluyla bizim Tete de biraz şöyle oynasa
Tete icerdeki bjk ve bayern macinin en iyisiydi.ortaya katedip harika paslar ve asistlik paslar atti ama sonuca yansimayinca çöp oldu.tipki icardinin sakat haliyle kopenhag macinda 2 asistinin yendiği ve 1 gollük pozisyonu yaratıp cop yapildigi gibi.bize bakambu gibi mertens ve ziyechin net ortalarına sacmasapan kafa vuruslari yapan , sanchez ve ziyechin ara paslarini iceri çevirmekten aciz topçular lazım,elhamdülillah

Üst Alt