EPL 23/24 H:20 | Liverpool 4-2 Newcastle United | MS | 1 Ocak | beIN Sports 3 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 23/24 H:20 | Liverpool 4-2 Newcastle United | MS | 1 Ocak | beIN Sports 3

Salah kadar verimli top oynayan kanat oyuncusu hatırlamıyorum son zamanlarda. Her pozisyondan bi şeyler çıkarmayı beceriyo adam

Liverpool yerinde olsam forvete Osimhen çeker ligi komple bitirirdim. Nunez filan boş iş Osimhen al 30 gol atsın komple ligi pakete sarsınlar.
Salah 14 gol 8 asist
Nunez 5 gol 6 asist
Jota 5 gol 1 asist
Szoboszlai 2 gol 3 asist
Arnold 2 gol 3 asist

Ligde 5 gol ve üzeri katki yapan Liverpool oyunculari.
Salah 22 gol katisi vermis, toplam 43 gol bulan Liverpool'da tüm gollerin %51'inde katkisi var.

Takimi tek basina tasiyor adeta.

Guardiola ya da Arteta oyun yapısını bu yüzden sevmiyorum Liverpool'un verdiği keyif gibi olmuyor bizde de Okan hocamızın oynattığı futbol Klopp'a daha çok benziyor daha çok keyif veriyor.
City düsük viteste, Liverpool ise maksimum hizla oynuyor. Son yillarin en cekismeli ligi simdiye kadar. Aaradaki Aston, Arsenal ve Tottenham da herkese zorluk cikariyor.

Rusya: Zenit-Krasnodar
Türkiye: Galatasaray-Fenerbahce
Portekiz: Sporting-Benfica-Porto-Braga
Almanya: Leverkusen-Bayern
Italya: Inter-Juventus
Ispanya: Real-Girona
Ingiltere: Liverpool-City-Aston-Arsenal-Tottenham

Puanlara bakildigi zaman hepsi birbirine denk sayilir. Rekabet üst düzey bu sene. PSG ve PSV güle oynaya sampiyonluga gidiyor ama diger liglerde öyle bir durum yok.

Üst Alt