ercan taner - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ercan taner

Gelmis gecmis en iyi türk spikerdir bana göre.. En önemlisi ekran basindakilerin heyecanini net olarak artiriyor ve inanilmaz anlatiyor maclari..

Uzun zaman sonra ilk defa bu maç coşkuyla anlattıgını gördüm.Shalke macından sonra bir defa Çeyrek finaldeyiz demedi Galatasaray turladı dedi sanki uefada 3.tura kalmışız gibi ondan dolayı ön yargılıyım kendisine.

Alıştık artık :) çeyrek finalde ben de uefa zamanları kadar çıldırmıyorum ne yalan söyleyeyim.. bizi artık CL yarı finalinden aşağısı paklamaz..

Bu maçı iyi anlattı cidden. İlk defa uzun yıllar sonra bir maçta gerçek duygularını hissettim. Daha önce sanki tiyatro yapıyor gibiydi bu maça kadar bilhassa bizim maçlarda.

Bence Ercan Taner ile Fatih Terim arasında bir şeyler geçmiş olabilir. Sanki bir kırgınlık, kapışma, bilmediğimiz bir olay gibi. Geçen sene o varken çünkü böyle değildi. Ya da kuruntudur. Rakipler, maçın önemi, oynandığı şartlar ve golün geldiği dakika da tabi önemli.

Alışmamız ayrı bir mesele ama Fenerbahce Mönchengladbach uefa grup macında Meireles gol attıgında kocum aslanım dıyor ama...

Adam hangi maçı anlatırsa o takımın taraftarı gözüyle bakıyor.. fenerli garipler için büyük olay evropa ligi :D empati yapıyor onlarla..

Zamanında GS için bağırdık, şimdi bu hırbolar için de bağırmazsak boş boş konuşurlar hesabı :) yoksa çok heyecanlandığından değil..

CL ilerleyen turlar olunca meslek icabı değil daha samimi oluyor..

ercan taner ayrıdır yav efsanedir benim gözümde :) hatta ve hatta istese de istemese de 4 sene şampiyon olduğumuz dönemdeki ve 2000 deki UEFA kupası maçlarından sonra bana göre artık bir G.Saray efsanesidir. hangi takımlı olduğunu bilmiyorum. ben sadece geçen sene ki manu maçındaki anlatımından dolayı biraz kırgınım. yoksa schalke maçında iyiydi bence.

bir ercan tanerin maç anlatımı bir de ingilizce anlatımlı fox, skysports vs.. gibi kanalların spikerlerinin Galatasaray demelerine hastayım :D

ercan taner ayrıdır yav efsanedir benim gözümde :) hatta ve hatta istese de istemese de 4 sene şampiyon olduğumuz dönemdeki ve 2000 deki UEFA kupası maçlarından sonra bana göre artık bir G.Saray efsanesidir. hangi takımlı olduğunu bilmiyorum. ben sadece geçen sene ki manu maçındaki anlatımından dolayı biraz kırgınım. yoksa schalke maçında iyiydi bence.

bir ercan tanerin maç anlatımı bir de ingilizce anlatımlı fox, skysports vs.. gibi kanalların spikerlerinin Galatasaray demelerine hastayım :D

kendisi bjk'li.

Üst Alt