Erden Timur: "Bir rakamı eksik verelim, yanlış verelim" muhabbeti yaparsa karşısına mıh gibi dikilmezsem adam değilim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur: "Bir rakamı eksik verelim, yanlış verelim" muhabbeti yaparsa karşısına mıh gibi dikilmezsem adam değilim"

bu adam dışındaki herkes boş ve yalan niye mi. çünkü karşılıksız cebinden para çıkarıp veren tek adam. eşref adnan öztürk falan cebinden 10 lira çıkarıp verse 2 gün sonra geri ister.

Erden Timur: "Kim olursa olsun fark etmez. Babam da olsa fark etmez. Dursun Abi yarın "bir rakamı eksik verelim, yanlış verelim" muhabbeti yaparsa karşısına mıh gibi dikilmezsem adam değilim."

Badou ndiaye transferinde ki gizli ödenek ve kendi otelinde takımı konaklatıp yağlı bir fatura çıkarması gibi olaylar var reisim

Dikilecen mi karşısına yoksa inleyen nağmeler ruhunu mu sardı ?

İnsanları çok çabuk sahiplenip büyütüyoruz. Öncelikle en büyük faydanın,hiç maddi getirisi olmasa bile!, Galatasaray markası ile anılmak olduğunu unutmamak lazım. Galatasaray kişilere nam vermiştir,ün vermiştir hatta karakter vermiştir. Bununla beraber ,evetçi oluşundan beri ısınamadığım bir kişi olmasının yanında,Dursun gibi birinin değirmenine su olması kendisine dair derin bir şüphe uyandırıyor bende. Zaman,göreceğiz...

En çok üzüldüğüm nokta Dursun denen adamın, Erden Timur gibi bir değerin parasını hiç edecek olması.

İnşallah Erden Timur'u küstürmezler.

Erden Timur’a inşaatçı olmasından ötürü millet laf söylüyor. Arkadaşlar lansmanı dinlemediniz galiba adam ne dedi orada iyi hatırlayın ben Galatasaray’ın olduğu yerde inşaat ihalelerine girmem ben Galatasaray üzerinden para kazanamam gibi sözler söyledi aynı zamanda ihalelerin şeffaf olacağını vb söyledi. Millet takılmış varlıkları satmaya geliyorlar diye. Ama lansmanı dinlemiş olanlara yaptığı sunumda Ege vb yerlerde araziler alınacağını da söyledi. Biz öncelikle spor klübüyüz sportif başarılara ihtiyacımız var Buda elimizde ki iyi oyuncuları satarak değilde işe yaramayanları satarak olur. Eksikler düşük maaşla bonservis bedeli ödemeden almamız lazım altyapı destekli bir şekilde yetiştirici bir hoca eşliğinde başarıyı aramak lazım. Benim Eşref beyden anladığım küçülerek devam etmek. Küçülerek büyüyemez sin ancak ve ancak yok olursun. Yaşım dolayısıyla insanları az çok anlarım Dursun Özbek e ve Eşref Hamamcıoğluna güvenmiyorum ama Erdem Timur bana samimi geliyor. O yüzden Erden Timur’u olan kazansın diyorum. Not: Erden Timur ile ilgili şüphesi olanlar Efes ile olan maçların 4. Sünden sonra verdiği röportajı ve lansmanda ki konuşmayı dinlesin samimi değil mi güven veriyor mu vermiyor mu kendiniz karar verin.

Üst Alt