Tier 2 - Erden Timur, Fred Transferi İçin Manchester’a Gitti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Erden Timur, Fred Transferi İçin Manchester’a Gitti

ÖZEL: Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, saat 18:00’da özel uçakla Fred transferi için Manchester’a gitti…

Gündüz planlanan İtalya seyahati iptal edildi ve az önce Erden Timur, Manchester’a hareket etti.

ANK

Yani Fred neden bu kadar gömülüyor anlamadım açıkçası. Fred cidden istikrarlı takım için çok faydalı bir adam. Kimse inanılmaz teknik acayip yetenekli demiyor zaten Fred özelinde de bu adam 5 senedir ManU oyuncusu EPL de tutunabilmiş 5 sene geçirmiş bir orta sahadan bahsediyoruz üstelik EPL nin zirve takımlarından biri ManU da

Bugün sık sık sözünü ettiğiniz Gedson EPL de maça çıkamadan döndü, ligimizin benim gözümde Icardi ile birlikte en iyi oyuncusu Torreira EPL de 2 sene geçirdi sonrasında İtalya ya kiralandı ligimize geldi. Bugün ligimizdeki orta sahalardan kaç tanesi EPL nin zirve takımlarından birinde 5 sene geçirir diyebiliriz? Hani 5 sene geçirmek dediysem de 5 senenin 4 senesinde +30 maça çıkmış 2300-2100 dakika forma giydiği seneler. Sadece ilk geldiği sene 1000 dakika forma giyip 17 maça çıkmış o da Mourinho ile başlanıp Solskjaer ile devam edilen ManU ın 6. olarak tamamladığı sezonda

Bilmiyorum insanların Fred hakkındaki izlenimleri çok farklı

Yüzyüze görüşme anlaşma aşamasına geldiğimiz oyuncu ile olur

Bence orta yol bulunuyor gibi Fred de Galatasaray'a gideceğim diye diretiyorsa Manchester indirim yapacaktır

Üst Alt