GSC Haber - Erden Timur: "Geceleri rahat uyuyorum. İnsanın rahat uyuması iç huzuruna bağlı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "Geceleri rahat uyuyorum. İnsanın rahat uyuması iç huzuruna bağlı"

1712522398229.png

Erden Timur: "Geceleri rahat uyuyorum. İnsanın rahat uyuması iç huzuruna bağlı. Kim ne derse desin rahat uyuyoruz."

Erden Timur: “Söyleyecek çok şey var, şahsıma 20’den fazla hakaret edildi herhalde. En tecrübesiz yöneticilerden biri olarak böyle şeylere karşılık verebilecek yaştayım. Karşılık versem, camiamdan çok destek alırım ama gerekeni yapmak, gerginliği düşürmek lazım. Ben defalardır çözüm önerisi sunuyorum."

Erden Timur: "Yarından itibaren yabancı hakemleri seçip geçmiş senelerin hepsine bakalım, ne haksızlık yapılmış bakılsın. Bize göre bize haksızlık yapılıyor. Görsün herkes gerçeği, bakılsın."

Erden Timur: "Biz sadece konuşmadık, adımlar da atıyoruz. Karşılığında evet desinler yeter.

Futbolda temiz eller operasyonu başlasın dedim, ondan sonra birsürü olay oldu. Hakem yumruklanması, İstanbulspor'un sahadan çekilmesi, Süper Kupa krizi..."

Erden Timur: "Bize göre en çok bize çok büyük haksızlık yapılıyor. Başka takımlara göre onlara yapıyor deniyor. Ne varsa ortaya çıksın. Geçenlerde bir hakem toplantısı sızdırıldı. Önce Galatasaray kısmı. Sonra TFF doğru bir şekilde açıkladı. O olay tamamen bitti. İki maçta da ne olduğu açıkça görüldü. Şeffaflıktan, kendisinden emin olan çekinmesin. Toplumun her şeyi bilmeye, görmeye ihtiyacı var. Böyle olmadıkça manipüle ediliyor. Hepimiz doğrular yanlışlar yapıyoruz. Kendi yanlışlarımızı, bilgiyi gizleyerek, ne olduğunu objektif bir şekilde analiz ettirmeyerek manipüle ederiz. Şeffaflıktan başka çözüm yok. İnşallah bu maç böyle bir şeye vesile olur. Herkese bu çağrıyı yapıyorum. Kimse muhatap çözmemiz gerekiyor."

Erden Timur: Geçenlerde bir hakem toplantısı sızdırıldı. Önce Galatasaray kısmı. Sonra TFF doğru bir şekilde açıkladı. O olay tamamen bitti. İki maçta da ne olduğu açıkça görüldü. Şeffaflıktan, kendisinden emin olan çekinmesin. Toplumun her şeyi bilmeye, görmeye ihtiyacı var.

Erden Timur: "TFF'yi birçok defa istifaya davet ettik. Kulüpler Birliği, TFF'nin seçime gitmesi için imza toplamaya başlıyordu. TFF de bugün böyle bir açıklama yaptı. Kulüplerin amacı da gerçekleşmiş oldu."

Erden Timur: "Sosyal medyadaki tüm yapılanmaların araştırılması gerekiyor. Daha önce söyledim gelin herkes imza versin araştırılsın dedim. Kulüplerin vereceği imzalarla bu konu hemen çözülecektir. Bu inceleme başladığında göreceksiniz ki karamalar azalacaktır. Devletin bu konuya el atması gerekiyor. Temiz eller başlasın demiştim ondan sonra gördük ki bir sürü olaylar oldu. Hakem yumruklanması, İstanbulspor'un sahadan çekilmesi, Süper Kupa krizi..."

Erden Timur: "Biz sadece konuşmadık, adımlar da atıyoruz. Karşılığında evet desinler yeter.

Futbolda temiz eller operasyonu başlasın dedim, ondan sonra birsürü olay oldu. Hakem yumruklanması, İstanbulspor'un sahadan çekilmesi, Süper Kupa krizi..."

Şahısçı zihniyete karşı olan biri olarak söylüyorum; senin taş taşlarını yesin bütün Galatasaray düşmanları

Üst Alt