GSC Haber - Erden Timur: "Icardi gibi 2-3 isim daha getirip takımı bambaşka bir noktaya getirmek istiyoruz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "Icardi gibi 2-3 isim daha getirip takımı bambaşka bir noktaya getirmek istiyoruz"

Tamam işte Cemalnur da New Age bir tasavvufcu. Ya arkadaş adam sohbete gidebilir ne var bunda ?
Yuzde yuz katiliyorum ama yani cemaatci diyenlerin niyeti belli

Yani belki sen bilmiyosundur ama fbliler falan bu herife hep buradan saldiriyor. Yok insaatci cemaatciymis; insaatci diyerek hukumet yalakasi hirsiz demeye getiriyorlar, cemaatci derken de neyi kast ettikleri cok acik

Aksine bu adam aileden CHPli, Alevi, parasini kendi emegiyle kazanmis ve tasavvuf meraklisi biri

Adam, ana ve baba tarafının Alevi olduğunu bizzat ifade etti zaten ve bundan vazgeçmiş de değil. Dolayısıyla bilinen manada bir 'cemaat' in mensubu olmasına imkan-ihtimal yok. Tasavvuf, ağırlıklı olarak Alevi-Bektaşi-Mevlevi ögeler içeren bir kavramdır...

Hedef fenerle mücadele değil artık o geçen seneydi ki büyük ölçüde de profesyonel kötülüğe karşı mücadele edip kazandık

Bu sene hedef tamamen Avrupa

Fenerliler daha uyanamadı farkında değiller kurulan kadronun ihtişamından

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haldun abimizi unutmadığımız gibi seni de unutmayacağız hiç bir zaman Erden hocam!!! Emeklerine sağlık yüreğine sağlık. Sonsuza dek Galatasaray!!!

Uzuntuden dert ve sinirden cokmus bir fenevli;

Sekil-A:

1690236160213.png

Burayi okuyan fenevliler... Olm bizim olayimiz sizinle degil... Bizim derdimiz Avrupa/CL daha da fazlasi... top 20'de olmak. Bu vizyonu koyanlar bugunki yoneticilerde degil hani... Ustunuze alinmayin... Size ve Baskaniniza gereken cevabi sayin emektar hocamiz Fatih Terim verdi. Boyle paylasiyoruz diye hani kendinizi birsey sanmayin diye serh duseyim istedim :)

Hedef fenerle mücadele değil artık o geçen seneydi ki büyük ölçüde de profesyonel kötülüğe karşı mücadele edip kazandık

Bu sene hedef tamamen Avrupa

Fenerliler daha uyanamadı farkında değiller kurulan kadronun ihtişamından

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Simdi benzer yonde paylasim yaptim doktor :)

Bu açıklamadan sonra tff den k.oç talimatıyla acil toplantı ve yabancı sınırını 1+3 e düsürülmesini bekliyorum. Olur mu olur.

Üst Alt